Justyna Żyła zmieniła fryzurę
Instagram

Justyna Żyła pochwaliła się w sieci nagim zdjęciem! Znów zdecyduje się na rozbieraną sesję?

Justyna Żyła zmieniła fryzurę
Instagram

Justyna Żyła co jakiś czas sprawia, że staje się o niej głośno. Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" zniknęła z show-biznesu, zajmuje się dziećmi i prowadzi blog kulinarny. Od czasu do czasu zaskakuje swoimi relacjami na Instastories. Jakiś czas temu umieszczała filmiki z tajemniczym mężczyzną, a teraz pokazała swoje nagie zdjęcie! W ten sposób pochwaliła się obserwatorom, jak się relaksuje... Sami spójrzcie!

Justyna Żyła pochwaliła się w sieci nagim zdjęciem!

Była żona Piotra Żyły uwielbia zaskakiwać! Jej kariera w mediach zaczęła się od rozstania ze skoczkiem narciarskim. Wtedy kobieta opublikowała w mediach społecznościowych kontrowersyjne wpisy i oskarżyła męża o zdradę. Po rozstaniu zdecydowała się na odważną sesję w Playboyu z wymownym tytułem "Góralu, czy Ci nie żal", która odbiła się szerokim echem w mediach, a Justyna Żyła zyskała status celebrytki.

Jakiś czas temu na Instagramie wspominała swoją sesję i wyznała, że dzięki niej znów poczuła się atrakcyjna:

Pożegnanie z Playboyem! Po tej sesji poczułam się znowu atrakcyjną kobietą! #playboy #pozegnanie #goodbye #sesja #nagość #woman #sexygirl#justynazyla - napisała jakiś czas temu Justyna Żyła na Instagarmie. 

A teraz znów pokazała swoje nagie zdjęcie na Instastories i z opisu wnika, że była to jej chwila relaksu. Czy to oznacza, że Justyna Żyła znów myśli o rozbieranej sesji?

Spójrzcie na to zdjęcie! Odważne?

Justyna żyła naga sesja
Instagram

Myślicie, że Justyna Żyła zdecyduje się na rozbieraną sesję ponownie?

Justyna Żyła
EastNews

Justyna Żyła niedawno sama przypomniała swoją rozbieraną sesję w Playboyu. 

 

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14