Piotr Żyła i Justyna Żyła Piotr Żyła i Justyna Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News
Jest kolejna odpowiedź żony
1/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

 

Piotr Żyła skomentował rozstanie z żoną Justyną, a na jej reakcję nie trzeba było długo czekać! Justyna Żyła odpowiedziała na oświadczenie męża na Instagramie. Padły mocne słowa i kolejne oskarżenia! Jej reakcja jest bardzo emocjonalna. W swojej odpowiedzi wspomina o dzieciach. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jak zareagowała żona skoczka na słowa swojego męża.

 

Zobacz: Piotr Żyła: „Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu”

 

2/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

 

Gdy w miniony weekend na jaw wyszło rozstanie Piotra Żyły z żoną i pojawiły się pełne emocji wpisy Justyny Żyły na Instagramie, wszyscy czekali na komentarz skoczka. Sportowiec w końcu zdecydował się na reakcję:

 

No i tak w życiu jak sporcie - nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą. Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem - napisał na Instagramie oraz Facebooku.

 

Co na to Justyna? Zobacz tutaj. 

 

Zobacz: Żona Żyły: „Dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę” 

 

3/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram

 

Justyna Żyła odpowiedziała mężowi w komentarzu!

 

Piotrek, to nie pisałeś ty - po pierwsze, a po drugie - sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Powodzenia - skomentowała post Justyna Żyła.

 

Zobacz: Piotr Żyła rozstał się z żoną! Dlaczego? 

 

Piotr żyła post
Instagram
Instagram

4/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

 

Rodzinną sytuację Piotra Żyły skomentowała psycholog Katarzyna Chudzik w rozmowie z wp.pl. Na pytanie, czy powinien zostać z żoną ze względu na dzieci, odpowiedziała:

 

Idealnie jest żyć z osobą, z którą się chce żyć. Jeżeli małżeństwo nie funkcjonuje, to trwanie ze sobą ze względu na dzieci moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem. Dobrym pomysłem jest podjęcie terapii, postaranie się o to, żeby małżeństwo funkcjonowało lepiej. Ale jeśli małżonkowie mają się całe życie kłócić, a dzieci mają być tego świadkami, to zdecydowanie odradzam.

 

Zobacz: Piotr Żyła w wyjątkowy sposób uczcił zwycięstwo Kamila Stocha! 

5/5
Justyna Żyła
Instagram

Myślicie, że Piotr i Justyna mają jeszcze szansę na odbudowanie związku?

 

Zobacz: Dopełniają swoich partnerów i razem pracują na wspólny sukces! Kim są Narciarskie WAGs?

Więcej na temat Piotr Żyła