W niedziele odbyła się ceremonia zamknięcia Igrzysk Europejskich organizowanych w Krakowie. Podczas pożegnalnej imprezy nie zabrakło Justyny Steczkowskiej. Artystka postawiła na eksponującą jej sylwetkę kreację. Trudno oderwać od niej wzrok. Ale w osłupienie widzów wprawiła niecodzienna fryzura Dody. Miała ponad 14 metrów.

Reklama

Justyna Steczkowska zachwyciła podczas Igrzysk Europejskich

Justyna Steczkowska zdradziła swoją receptę na idealną sylwetkę. Artystka słynie nie tylko z niepowtarzalnego głosu ale również niepodrabialnej gracji, której chciała się od niej nauczyć nawet sama Doda. Podczas zamknięcia Igrzysk Europejskich Justyna Steczkowska była jedną z muzycznych gwiazd, które uświetniły wydarzenie. Wokalistka zaprezentowała utwory "Wszyscy braćmi być powinni" oraz "Hava Nagila – piękna jest chwila".

Artur Barbarowski/East News

Zobacz także: Justyna Steczkowska nie wytrzymała: "Zatrzymajcie się z pouczaniem mnie"

Justyna Steczkowska na scenie pojawiła się w czerwonej kreacji, która podkreśliła jej sylwetkę. Krótki top i dół eksponujący nogi uzupełniała peleryna, która dodała całości zwiewności na scenie.

Artur Barbarowski/East News

Zobacz także: Justyna Steczkowska o Dodzie: "Ma motor w sobie"

Zobacz także

Doda w 14-metrowej fryzurze

Na ognistą czerwień zdecydowała się Doda, która również wystąpiła podczas Igrzysk Europejskich,. Wokalistka postawiła na kreację zdobioną cekinami. Mini sukienka podkreślała wysportowaną sylwetkę Dody, jedna to nie figura i głos zwróciły uwagę oglądających.

Artur Barbarowski/East News
Reklama

Na początku swojego występu Doda zaprezentowała zaskakującą fryzurę, którą podtrzymywało po dwóch tancerzy z każdej strony. Doda miała 14-metrowe warkocze, które tuż po rozpoczęciu występu została odczepione.

Instagram @dodaqueen
Artur Barbarowski/East News
Artur Barbarowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama