Justyna Steczkowska podczas festiwalu w Opolu opowiedziała nam o swojej relacji z Dodą. Przy okazji skomentowała to, co działo się na scenie podczas recitalu Dody pierwszego dnia festiwalu. Takich słów z ust koleżanki z branży nie spodziewała się sama Doda.

Reklama

Justyna Steczkowska o relacji z Dodą

Doda otrzymała owacje na stojąco na festiwalu w Opolu. Publiczność w osłupienie wprowadziła także Justyna Steczkowska. Wokalistki od lat utrzymują się na topie i cieszą niesłabnącą popularnością. W ostatnim czasie również ich wzajemne relacje, choć przed laty chłodne, uległy ociepleniu. Niedawno nagrały również wspólnego humorystycznego TikToka, podczas którego Justyna Steczkowska udziela Dodzie lekcji gracji. Czy ich relacje uległy poprawie na tyle, by można było mówić o przyjaźni?

Bardzo ją szanuję i trzymam za nią kciuki, bo miała trudne momenty w życiu, jednak zawsze potrafiła się podnieść. Naprawdę się się polubiłyśmy i między nami jest miła atmosfera - przyznała Justyna Steczkowska.

Przy okazji skomentowała występ Dody podczas festiwalu w Opolu, a określenia, których użyła zaskoczyły nawet samą Dodę, która komentując to w sieci, opublikowała emotikony serc. Zobaczcie wywiad z Justyną Steczkowską prosto ze stolicy polskiej piosenki.

Reklama

Zobacz także: Justyna Steczkowska rozpłakała się w Opolu: "Publiczność może Ciebie nie lubi"

East News Piotr Kamionka
Reklama
Reklama
Reklama