Newsy

Justyna Steczkowska odrzuciła taneczną propozycję TVP! Zdradziła dlaczego

Justyna Steczkowska to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek. Jak się okazuje, TVP chciało, by wzięła udział w ich hitowych programach. Odmówiła z jednego powodu!

W kuluarach mówi się, że Justyna Steczkowska może ponownie zasiąść w jurorskim, gorącym fotelu kolejnej edycji "The Voice of Poland", zastępując tym samym Edytę Górniak. Tymczasem, kiedy za kulisami Polsat SuperHit Festiwal 2021 nasz reporterka zapytała o to artystkę, ta zdradziła, że... miała możliwość oceniania uczestników w innych hitowych programach, Telewizji Polskiej! Dlaczego postanowiła zrezygnować z tej okazji? Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

Telewizja Polska zapraszała mnie do dwóch innych programów, do jurorowania w tych programach tanecznych - zdradziła w rozmowie z Party.pl Justyna Steczkowska. 

Wyobrażacie sobie Justynę Steczkowską jako jurorkę w "Dance Dance Dance" czy "You Can Dance"?! Podczas Polsat SuperHits Festiwal 2021 artystka swoimi ruchami dosłownie podpaliła scenę, jednak jak się okazuje, w roli tanecznej jurorki wcale siebie nie widzi!

To nie jest moja profesja i po prostu odmówiłam, dlatego, że nie mam nic wspólnego z tańcem. To, że występowałam w "Tańcu z gwiazdami" nie znaczy, że jestem tancerką - zaczęła Justyna Steczkowska. 

To jednak nie wszystko! Koniecznie zobaczcie, co więcej na temat bycia jurorem w programach telewizyjnych, tylko w Party.pl, powiedziała Justyna Steczkowska. 

Zobacz także: Justyna Steczkowska w wieku 48 lat zachwyca figurą. Jak ona to robi?

Kiedy Justyna Steczkowska wystąpiła podczas Polsat SuperHits Festiwal 2021 emocje sięgnęły zenitu. Artystka dała prawdziwy popis swoich wokalnych umiejętności, ale również zachwyciła ruchami. Tymczasem okazuje się, że w roli tancerki gwiazda wcale nie czuje się pewnie. Dlaczego? Tego dowiecie się tylko z naszego wideo!

Justyna Steczkowska w seksownej kreacji
Piotr Matusewicz/East News

Justyna Steczkowska już dała poznać się widzom w roli jurora, kiedy oceniała występy uczestników programu "The Voice of Poland". Teraz, kiedy Edyta Górniak odeszła z programu, pojawiły się pogłoski, że gwiazda ponownie wróci do formatu!

Justyna Steczkowska jurorką w
TRICOLORS/East News

Wyobrażacie sobie Justynę Steczkowską w roli jurora tanecznego programu, jak "Dance Dance Dance"? Sądzicie, że odmawiając, gwiazda podjęła słuszną decyzję? 

Ida Nowakowska w finale
Piotr Podlewski/AKPA

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner