Justyna Steczkowska ma dla córki wielki prezent
EastNews

Justyna Steczkowska pojawiła się w czwartek w studiu "Dzień Dobry TVN", aby porozmawiać m.in. o nowej płycie "Maria Magdalena" (premiera już jutro). Zanim wokalistka zasiadła na kanapie, został wyemitowany materiał filmowy z udziałem gwiazdy z przymiarek do jednego z koncertów. Artystka zdradziła wówczas, jaki prezent szykuje dla swojej sześcioletniej córki, Heleny!

Justyna Steczkowska i jej kreacje

Widzowie "Dzień Dobry TVN" mieli okazję zobaczyć, jak Justyna Steczkowska szykuje się do koncertów i jak ważnym elementem jej występów jest strój. Niektóre suknie diwy zapierają dech w piersi, są przeznaczone głównie na scenę, ale co ciekawe, piosenkarka każdą z nich zatrzymuje dla siebie! Dlaczego? To wiążę się z jej córką! Poznaj szczegóły niżej!

Zobacz także: Doda zaśpiewa w chórku Justyny Steczkowskiej? Jak to?!

1/3
Justyna Steczkowska ma dla córki wielki prezent

Justyna Steczkowska od lat zachwyca stylem, nie bez powodu została "Ikoną Stylu" z okazji 10-lecia magazynu "Party". Jej córka, Helena, oczywiście odziedziczyła miłość do przebieranek po swojej mamie! Gwiazda zatrzymuje wszystkie kreacje właśnie dla niej, mając nadzieję, że w przyszłości będzie mogła ją w nich podziwiać:

Ja staram się te suknie zachować na jakieś niezwykle ważne aukcje, ale też mam maleńką córkę, która przebiera się we wszystkie moje sukienki. Myślę, że będzie to mój wielki prezent dla niej, jak ja już nie będę mogła ich nosić - mówiła Justyna.

Co jeszcze zdradziła w wywiadzie?

 

2/3
Justyna Steczkowska ma dla córki wielki prezent

Już jutro ukaże się nowa płyta Justyny Steczkowskiej - "Maria Magdalena". Dla wokalistki to szczególna postać, którą inspirowała się przy tworzeniu albumu:

Na temat Marii Magdaleny powstało wiele dokumentów i filmów. Dziś wiemy, że jest to nie tylko kobieta, z której wypędzono aż 7 demonów. Była to postać niezwykle odważna i wrażliwa. Uważam, że w dzisiejszych czasach Maria Magdalena mogłaby być apostołem wszystkich kobiet, które mają inną wrażliwość niż mężczyźni i w inny sposób postrzegają świat.

3/3
Justyna Steczkowska ma dla córki wielki prezent

Tak Justyna Steczkowska prezentowała się przed studiem "Dzień Dobry TVN", gdzie czekali na nią paparazzi. Jej charakterystyczny, drapieżny styl wzbudza spore kontrowersje, nie można jednak odmówić wokalistce oryginalności. 

Zobacz: Justyna Steczkowska wydała oficjalne oświadczenie w sprawie koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Więcej na temat Justyna Steczkowska