Instagram

Czy Justyna Schneider zamierza konkurować ze swoją sławną siostrą Joanną Kulig?

Instagram

Nazwisko Joanny Kulig znają już wszyscy. Teraz dzięki roli w nowym serialu TVN7 "Zakochani po uszy", wszyscy mówią również o młodszej o pięć lat i łudząco podobnej siostrze gwiazdy – Justynie Schneider. Obie panie już przyzwyczaiły się do ciągłych porównań. W nowym "Fleszu" Justyna Schneider zdradziła, dlaczego nie lubi być ciągle zestawiana ze swoją siostrą i jakich rad udzieliła Joannie Kulig tuż przed porodem pierwszego dziecka.

 

Przeczytaj: Justyna Schneider pojedzie do USA wspierać siostrę, Joannę Kulig?

 

Justyna Schneider będzie konkurować z Joanną Kulig?

Co ciekawe, Justyna Schneider wcale nie debiutuje na rynku filmowym. Grała już w kilku produkcjach. Debiutowała w wyreżyserowanym przez Krystynę Jandę spektaklu "Grube ryby" w Teatrze Polonia, u boku m.in. Cezarego Żaka. Aktorka zagrała też w filmie "Los numeros" Ryszarda Zatorskiego i serialach "Nowa" czy "Na Wspólnej". Teraz możemy ją zobaczyć w nowej produkcji TVN "Zakochani po uszy", w którym zagra Patrycję – matkę trzech synów. Justyna Schneider zdaje sobie sprawę, że nie uniknie porównań ze swoją słynną siostrą, Joanną Kulig. Ale ma na ten temat swoje zdanie.

- Rzeczywiście mamy podobną urodę i tembr głosu, do tego obie jesteśmy aktorkami. Wiem, że nie da się uniknąć porównań, ale chcę być Justyną Schneider, ocenianą przez pryzmat swoich osiągnięć, a nie sławnej siostry, z której jestem piekielnie dumna! Zapewniam, że nie zamierzam z nikim konkurować, a już na pewno nie z Joasią – powiedziała w rozmowie z "Fleszem".

 

Zobacz także: Joanna Kulig zostanie na stałe w USA? Wiemy, jakie ma plany po porodzie.

 

Schneider zdradziła też, jakich rad udzieliła mieszkającej obecnie w USA Joannie Kulig tuż przed narodzinami jej pierwszego dziecka. Aktorka wyznała, że Joanna jest mamą chrzestną jej synka, Antosia. Czy teraz role się odwrócą i to ona poleci do Stanów Zjednoczonych na chrzciny?

- Na razie nikt nie rozmawia o chrzcie. Wszyscy czekamy na szczęśliwe rozwiązanie i na to, by Joasia oswoiła się z nową sytuacją - mówi Schneider. I dodaje: - Nie chcę być doradcą, bo z doświadczenia wiem, że to czego kobieta najbardziej potrzebuje przy pierwszym dziecku, to czas i spokój. Resztę podpowiada intuicja.

 

Jesteś ciekaw, jak wygląda życie Justyny Schneider w Krakowie? Jak czuje się w roli mamy i jakie ma plany zawodowe? Przeczytasz o tym w nowym "Fleszu"!

 

Justyna Schneider zagra w nowym serialu TVN7 "Zakochani po uszy".

Justyna Schneider
ONS

Starsza siostra Schneider, Joanna Kulig, robi karierę w USA.

Joanna Kulig
EastNews

Więcej na temat Joanna Kulig
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09