Party Stories
Joanna Kulig zapłaci 75 tyś zł za poród w USA
ONS.pl
Newsy

Joanna Kulig zapłaci fortunę za poród w USA? Ta kwota może szokować...

 

To zdecydowanie świetny czas w życiu Joanny Kulig! Aktorka promuje w Stanach film „Zimna wojna”, który ma dużą szansę na Oscara. A prywatnie przygotowuje się do roli mamy. Gwiazda jest już w ósmym miesiącu ciąży i pojawia się coraz więcej informacji, że poród odbędzie się w USA. Zobaczcie, ile Joanna Kulig będzie musiała zapłacić, jeśli zdecyduje się rodzić w Los Angeles!

Zobacz: Zdjęcie Joanny Kulig z Bradem Pittem podbija sieć!

 

Joanna Kulig zagrała w serialu Netflixa - "The Eddy"! Tylko nam zdradziła, co było najtrudniejsze na planie!

Czy Joanna Kulig urodzi w USA?

Joanna Kulig jest aktualnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje film „Zimna wojna”. Biorąc pod uwagę zaawansowaną ciążę gwiazdy, wszystko wskazuje na to, że nie wróci do Polski przed narodzinami pierwszego dziecka. Zresztą poród w USA aktorka rozważała już wcześniej. Rozmawiała na ten temat m.in. z Weroniką Rosati, która swoją córkę również urodziła w Los Angeles. Wydaje się, że jest to dobra decyzja ponieważ dziecko otrzyma obywatelstwo amerykańskie, a aktorce - jako mamie Amerykanina - będzie łatwiej rozwijać karierę w Stanach.

 

Jaki jest koszt porodu w Los Angeles?

Jak dowiedział się Super Express aktorka najprawdopodobnie urodzi w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. W tym samym szpitalu na poród zdecydowała się Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś. Placówka zapewnia doskonałe warunki i wykwalifikowany personel medyczny z najlepszymi lekarzami. Jednak cena za poród w tym szpitalu jest ogromna - to aż 75 tys. zł! Ale wiele wskazuje, że decyzja już zapadła i Kulig urodzi w USA. W końcu wielogodzinny lot samolotem w ostatnim miesiącu ciąży zdecydowanie nie jest wskazany!

Joanna Kulig na premierze filmu "Zimna wojna"

Joanna Kulig na premierze filmu
ONS

Joanna Kulig na rozdaniu Orłów 

Joanna Kulig na rozdaniu Orłów 2017
ONS

Joanna Kulig i Maciej Bochniak

ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Kulig biust
Fleszstyle
Kłótnia w sieci o stylizację Joanny Kulig. TYLKO U NAS znany projektant zamyka usta hejterom!

Co powiedział nam Robert Czerwik?

Joanna Kulig w Cannes
East News
Newsy
Joanna Kulig urodziła! Czy wybierze się na Oscary?

Joanna Kulig urodziła! Jak podaje "Super Express" kilka dni temu na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Informację w rozmowie z dziennikiem potwierdza Piotr Dzięcioł, producent filmowy, który przebywa w Los Angeles:  Joasia urodziła kilka dni temu - powiedział. Joanna Kulig urodziła! Co z Oscarami? Magazyn "Flesz" informował, że aktorka urodzi chłopca. Aktorka zdecydowała się na poród w Stanach. Od razu zaś pojawia się pytanie, czy aktorka pojawi się na gali Oscarów, która już 24 lutego. Film "Zimna wojna" z jej udziałem ma szanse na aż trzy statuetki: Nie wiem jeszcze czy do nas dołączy… - ucina Dzięcioł.   Gdzie urodziła Joanna Kulig? Joanna Kulig wraz z mężem Maciejem Bochniakiem już w 2018 roku podjęła decyzję o przeprowadzce do USA. Para wyjechała tam jesienią i wynajęła dom w Los Angeles. Aktorka w zaawansowanej ciąży promowała swój film na różnych festiwalach oraz imprezach w Kalifornii oraz Nowym Jorku. Kulig podjęła też decyzję, że swoje dziecko urodzi właśnie w Los Angeles. Wiedziała, że dzięki temu jej dziecko automatycznie otrzyma amerykańskie obywatelstwo. Aktorka zdecydowała się na poród w klinice gwiazd - szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. To tam na świat przyszły dzieci m.in. Jessiki Alby, Alicji Bachledy-Curuś czy Weroniki Rosati. Poród w tym szpitalu kosztuje 75 tys. złotych! Klinika zapewnia przyszłym mamom bardzo komfortowe warunki - elegancki apartament, wannę z masażem wodnym, usługi kosmetyczno-fryzjerskie.  Serdecznie gratulujemy! Joanna Kulig urodziła! Z informacji "Flesza" wynika, że jest to chłopiec.    Joanna Kulig została mamą! Mężem aktorki jest Maciej Bochniak. Ich synek to idealny prezent na 10. rocznicę ślubu.   Zobacz także:   Siostra Joanny Kulig nową gwiazdą TVN! Kim jest Justyna Schneider? Jakie ma relacje z...

Joanna Kulig na premierze Zimnej wojny
East News
Newsy
Joanna Kulig urodzi dziecko w USA i zostanie w Hollywood? Znamy plany aktorki!
Nie wróci już do Polski?

  Kariera Joanny Kulig nabrała tempa po roli w filmie "Zimna wojna", za którą ma szansę dostać nominację do Oscara. Międzynarodowa kariera stanęła przed aktorką otworem. Jej talentem zachwyceni są nie tylko w Hollywood, ale też w Europie, a szczególnie we Francji. Niedawno aktorka pojawiła się na okładce Elle France, a to naprawdę duże wyróżnienie. Od jakiegoś czasu Kulig przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje film „Zimna wojna”. Jej rolę dostrzegli łowcy talentów i aktorka podpisała kontrakt z topową agencją aktorką. Co więcej pojawiają się informację, że gwiazda planuje swoje pierwsze dziecko urodzić właśnie w USA. Czy to oznacza, że nie planuje powrotu do Polski?   Zobacz:  Joanna Kulig pozuje z ogromnym ciążowym brzuszkiem! Niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko   Czy Joanna Kulig urodzi w USA?   Joanna Kulig jest już w zaawansowanej ciąży i bardzo poważnie rozważa poród w Stanach Zjednoczonych. Swoją decyzję konsultowała nawet z Weroniką Rosati, która córkę Elizabeth urodziła w Los Angeles.   Obie ostatnio długo o tym rozmawiały. Weronika bardzo namawiała Joasię do podjęcia tej decyzji – powiedział "Fleszowi" znajomy aktorki.   Taka decyzja z pewnością ułatwiłaby aktorce pozostanie w Stanach i rozwijanie tam kariery aktorskiej. Już teraz za oceanem doceniają jej talent, znajomość języka i kreacje aktorskie, które tworzy. Dzięki opiece agencji aktorskiej CAA ma szansę na rolę w najlepszych filmach. Coraz więcej mówi się też o tym, że ma ona realną szansę na Oscara. Produkcja chce, aby gwiazda została w Stanach do lutego, co oznacza, że narodziny dziecka odbędą się właśnie za oceanem.    Czy Joanna Kulig ma zamiar zostać w Hollywood?   Jak podaje se.pl poród w USA ma jeszcze jedną zaletę, a mianowicie ułatwi aktorce dłuższy pobyt, jeśli...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner