Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Selena Gomez, Justin Bieber
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
Co powiedziała przyszła żona muzyka?
1/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin są bez wątpienia najgorętszą parą na całym świecie. Ona jest znana w branży modowej, a on w muzycznej. Ona została okrzyknięta w zeszłym roku przez magazyn Maxim za "najseksowniejszą kobietę na świecie", a on od lat uważany jest za bożyszcze nastolatek. Los postawił ich sobie na drodze, w lipcu modelka przyjęła oświadczyny wokalisty, a teraz przygotowują się do ślubu! Na temat ceremonii wygadała się nieco sama zainteresowana!

 

Ślub tuż, tuż! Hailey Baldwin udzieliła wywiadu!

Zza oceanu codziennie dostarczane są plotki na temat związku Biebera i Baldwin. Ostatnio para poszła do lekarza, co media zinterpretowały jako wizytę u ginekologa. Wprawdzie ciąża modelki nijak by nas nie zdziwiła, bo nie dość, że ich związek rozwija się z prędkością światła, to wiemy o tym, że muzyk marzy by zostać ojcem. 

 

Okazuje się, że te mniemania mogą się sprawdzić, bowiem już niedługo zakochani planują stanąć na ślubnym kobiercu, o czym poinformowała ostatnio modelka. Sprawdźcie co powiedziała w wywiadzie!

 

Polecamy: Justin i Hailey przyłapani w drodze do kościoła! Powiedzieli sobie sakramentalne "tak"?! Selena Gomez będzie wściekła!

2/4
East News

Modelka udzieliła ostatnio wywiadu dla Stella Magazine. Rozwiała wątpliwości co do plotek, że ślub już się odbył, jednocześnie zapowiadając, że zbliża się on wielkimi krokami. Szczęścia nie mogła ukryć, na samą myśl o ceremonii:

Jestem taka podekscytowana!

Pomimo euforii radości, Hailey spotkało wiele przykrości. Odkąd Justin poinformował, że są narzeczeństwem, spadła na nią fala krytyki - była wręcz obrażana. Nie dość, że fani gwiazdora i jego byłej partnerki pisali, że nie pasują do siebie, pojawiały się głosy, że Baldwin wygląda jak MŁODSZY BRAT wokalisty! Zapytana, czy przejmuje się tymi opiniami i czy wpłynęły na jej życie odpowiedziała bez wahania:

Nie sądzę, że to na mnie wpłynęło. Nauczyłam się ignorować negatywne rzeczy, więc mogę cieszyć się tym niezwykłym czasem - zdradziła przyszła Pani Bieber.

3/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Z ust Seleny Gomez nigdy publicznie nie padły takie deklaracje!

4/4
Selena Gomez, Justin Bieber
East News

Selena nadal uważa, że to Justin jest jej księciem z bajki. Starała się znaleźć pocieszenie u wokalisty The Weekend, jednak zdała sobie sprawę, że to nie ma sensu i rozstała się z nim po kilku miesiącach...

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber