Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

Julia Wieniawa może ufać tylko jednej osobie - swojemu coachowi. Nigdy nie zgadniecie, kto nim jest!

Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

Nie ma żadnych wątpliwości, że Julia Wieniawa jest największą gwiazdą młodego pokolenia. Aktorka podbiła serca widzów dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl" i od tego czasu robi zawrotną karierę! Julia Wieniawa nagrywa piosenki, występuje w reklamach i sesjach zdjęciowych. Ostatnio nawet wkroczyła w wielkim stylu na wielkie ekrany i zagrała w filmie Patryka Vegi. Teraz okazuje się, że to wszystko zawdzięcza jednej osobie, która jej doradza. O kim mowa?

Zobacz też: Julia Wieniawa była kiedyś mężatką?! Skąd ma drugie nazwisko?! WYJAŚNIAMY

Julia Wieniawa ma coacha!

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu magazynowi "Glamour", któremu zdradziła, że tylko jednej osobie może naprawdę ufać i jest to... jej partner, Antek Królikowski. Okazuje się, że jej ukochany nie tylko ją wspiera prywatnie, ale i zawodowo! Jest nawet jej coachem!

Antek Królikowski jest jedną z najbliższych i najbardziej zaufanych osób Wieniawy, jest też jej coachem. To on przekonał Julię, żeby poszła na casting do roli w filmie "Kobiety Mafii" Patryka Vegi. Zawsze w nią wierzy i wspiera ją w momentach, kiedy Wieniawie brakuje pewności siebie - czytamy w serwisie gala.pl.

Nie da się ukryć, że taki partner to skarb! Antek Królikowski doskonale zna się na show-biznesie, sam jest z nim związany, więc wie jak właściwie doradzić Julii. Do tego wspiera ją i darzy uczuciem. Czego można chcieć więcej? Myślicie, że Julia i Antek wezmą ślub?

Zobacz też: Antek Królikowski o przeznaczeniu i... kłótniach z Julią

Przeczytaj również:  Julia Wieniawa i Antek Królikowski spędzają majówkę za granicą! Gdzie? Zobacz zdjęcia

 

Julia Wieniawa robi zawrotną karierę!

Julia Wieniawa w kowbojskiej stylizacji
Instagram

 

Julia Wieniawa zawsze może liczyć na wsparcie i rady Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa, Antek Królikowski
Instagram

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14