Instagram
Jak oni się kochają!
1/6
Instagram

Julia Wieniawa i Antek Królikowski w końcu znaleźli chwilę dla siebie! Po pracowitym (szczególnie dla młodziutkiej aktorki) okresie, para uciekła na kilka dni za granicę. Jaki kierunek obrała Julia Wieniawa i Antek Królikowski? Zakochani spędzają majówkę w słonecznej Hiszpanii!

Ich profile na Instagramie zapełniły się pięknymi zdjęciami ze wspólnego wypadu. Para odwiedziła między innymi Walencję oraz Alicante. Już na pierwszy rzut oka widać, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski nadal są w sobie szaleńczo zakochani!

Aż miło popatrzeć! Zobacz zdjęcia z ich wyjazdu w naszej galerii!

Zobacz także: Fani Julii Wieniawy dostrzegli, że aktorka ma ostatnio pełniejsze usta. Wiemy czy 19-letnia gwiazda poddała się zabiegowi!

2/6
Instagram

Julia Wieniawa ma za sobą naprawdę pracowity czas. Młodziutka aktorka zagrała między innymi w filmie Vegi "Kobiety mafii". Przypomnijmy, że był to jej debiut na dużym ekranie.

3/6
Instagram

Julia Wieniawa skupia się także na swojej karierze wokalnej. Przypomnijmy, że dziewczyna Antka Królikowskiego ma na swoim koncie dwie bardzo dobrze przyjęte piosenki: "Na zawsze" oraz "Oddycham". Fani Julii Wieniawy z niecierpliwością czekają na jej pierwszą solową płytę. Wy również?

4/6
Instagram

Julia Wieniawa świętowała ostatnio jeszcze jeden sukces. Młodziutkiej aktorce udało się kupić swoje pierwsze mieszkanie! Gwiazdę "Rodzinki.pl" bez reszty pochłonęło urządzanie własnego gniazdka.

ZOBACZ: Kryzys w związku? Wieniawa zdradziła, dlaczego nie zamieszka z Antkiem w swoim nowym mieszkaniu

5/6
Instagram

Wypad z Antkiem to Hiszpanii to nie jedyna wakacyjna podróż Wieniawy. Niedawno aktorka zdradziła, że już niebawem wyrusza wraz ze swoją siostrą i mamą do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka jej babcia. Panie nie widziały się już od kilku lat. Z pewnością to będzie bardzo miły i rodzinny czas!

6/6
Instagram

Podczas wypadu do Hiszpanii para odwiedziła między innymi Walencję. Julia Wieniawa poczuła się jak prawdziwa turystka!