Julia i Antek tworzyli parę kilka dobrych lat temu. Choć ich związek nie trwał długo, budził ogromne emocje jeszcze długo po jego zakończeniu. Aktorka przez te wszystkie lata konsekwentnie unikała wypowiedzi na temat ex, ale teraz zrobiła wyjątek. Wyznała wprost, jak została potraktowana.

Reklama

Julia Wieniawa ujawnia prawdę o związku z Antkiem Królikowskim

Ostatnio o Julii Wieniawie zrobiło się dość głośno, gdy została jurorką w "Mam talent". Temat 25-latki jednak dość regularnie przewija się w polskich mediach, tym bardziej w kontekście jej życia prywatnego. Aktorka jest obecnie związana z aktorem Nikodemem Rozbickim, ale i tak wciąż często jest jej wypominany związek z Antkiem Królikowskim!

Ich drogi przecięły się w 2017 roku i wtedy też po raz pierwszy pojawili się razem na ściance. Potem często mogliśmy widywać ich razem, a oni sami chętnie też publikowali w sieci wspólne zdjęcia. W 2018 roku jednak doszło do rozstania, a później aktor co i rusz pakował się w kolejne kłopoty. Prasa regularnie więc wypytywała Julię Wieniawę o skandale ex, ale ona konsekwentnie unikała wypowiedzi. Teraz pojawiła się w programie Agnieszki Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej "W trójkącie", gdzie została zapytana o swoje medialne związki. 25-latka w końcu nawiązała do relacji z Antkiem.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

Przyznała, że choć związek w dużej mierze rozpadł się przez media, znalazło się też mnóstwo innych powodów. Gdy afery w życiu Królikowskiego wybuchały jedna po drugiej, wiele osób dopytywało Julię z niedowierzaniem, jak w ogóle mogła być z nim związku. Ta z kolei stanęła w jego obronie, podkreślając, że w jej oczach był zupełnie innym człowiekiem.

Parę osób mi powiedziało: ''Co Ty miałaś w głowie, z kim Ty się spotykałaś?!''. Ja tego nie żałuje – nie wiem, jaki Antek jest teraz, nie mam z nim kontaktu, chyba nawet nie mam go na social mediach, chyba jestem poblokowana. Natomiast dla mnie był to zawsze facet bardzo oczytany, z ogromną wiedzą na temat świata, filmów, zawsze rzucał nazwiskami reżyserów, aktorów z rękawa. Bardzo mi to imponowało wtedy. Ja miałam 18 lat, więc to wtedy był inny świat, świat dorosłych. To była pierwsza osoba, która potraktowała mnie poważnie
Antoni Królikowski
Antoni Królikowski

Okazuje się, że mimo wszystko Julia Wieniawa nie jest obojętna na los Antka Królikowskiego. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Gabi Drzewicką przyznała, że zdarzało jej się rozmawiać z jego mamą!

Zobacz także
Mam taki ludzki sentyment i jak wiedziałam, co się u niego dzieje, to było mi po ludzku przykro. Czasami rozmawiałam z jego mamą, czy na pewno u niego wszystko okej, czy jest pod kontrolą jej, czy jakiegoś specjalisty, żeby po prostu nie zrobił sobie… żeby się nie stała tragedia po prostu, bo tam już było grubo. Ja na pewno bym tego lekko nie przyjęła, gdyby to stało się mi

Nie ma więc wątpliwości, że choć Julia i Antek rozstali się lata temu, 25-latka wciąż przejmuje się jego wybrykami.

Reklama

Zobacz także: Opozda zdradziła, od kiedy nie ma kontaktu z Królikowskim i uderza w alimenciarzy. Padły mocne słowa

Antoni Królikowski
Antoni Królikowski
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama