Julia Wieniawa jest jedną z prowadzących, które poprowadziły pierwszy dzień tegorocznego festiwalu Top of the Top Sopot. W tym roku w roli prowadzących pojawiły się wyłącznie kobiety, a Julia Wieniawa zadbała o to, aby przyciągnąć wzrok również swoją stylizacją. Różowa sukienka mini z ozdobną kokarda zwraca uwagę, ale tylko spójrzcie na te buty...

Reklama

Julia Wieniawa w różowej mikro mini na festiwalu w Sopocie

Julia Wieniawa na tegorocznym festiwalu w Sopocie pojawi się w podwójnej roli. Pierwszego dnia podczas koncertu iDance aktorka wcieliła się w rolę prowadzącej, a trzeciego Julia Wieniawa porwie widownię ze sceny i zaśpiewa swoje hity. Jak wiadomo aktorka jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd i udowodniła to również tym razem! Julia Wieniawa na scenie pojawiła się w różowej krótkiej sukience z ozdobną kokardą, jednak to białe buty na niebotycznie wysokich obcasach zwracają uwagę. Zobaczcie zdjęcia!

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Joanna Opozda i Julia Wieniawa pogodziły się. Dziś jedna z nich przyznaje: "Poszło o głupotę"

Tym razem to dodatki nadały mocnego charakteru całej stylizacji, a białe buty na wysokiej platformie to prawdziwy hit w tym sezonie. Zobaczcie, jak gwiazda prezentowała się na ściance.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Julia Wieniawa zachwyciła letnią stylizacją. Postawiła na polską markę

Zobacz także

Piętka Mieszko / AKPA

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piętka Mieszko / AKPA
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama