Taniec z gwiazdami
East News

Julia Wieniawa nie porwała jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"?! "Sorry, trochę więcej się od Ciebie spodziewam"

Taniec z gwiazdami
East News

Julia Wieniawa to nie tylko uzdolniona aktorka, ale także tancerka! Zapewne wszyscy pamiętają, że już na samym początku wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami", gwiazda zdobyła komplet punktów od jurorów za swoje tango. Jednak w dzisiejszym odcinku jurorom niestety nie do końca przypadł do gustu taniec gwiazdy! Nawet  Andrzej Grabowski przyznał, że poprzednie tańce Julia wykonała lepiej! Zobaczcie.

Zobacz także: Julia Wieniawa w kultowych sneakersach Fila. Ten model to największy trend jesieni 2020!

Julia Wieniawa w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami".

Julia Wieniawa tańczy u boku fantastycznego partnera, Stefano Terrazzino. Kiedy aktorka dowiedziała się, że wiosenna edycja show zostaje przerwana z powodu pandemii koronawirusa, nie kryła łez smutku.

Strasznie to przeżyłam, płakałam okropnie. [...] Nie mogłam tego przeżyć - powiedziała Julia Wieniawa. 

Gwiazda nie wyobrażała sobie, że nie powróci na jesieni do "Tańca z gwiazdami" i nie zatańczy u boku Stefano. Na szczęście wszystkie plany zawodowe udało się pogodzić i znów możemy podziwiać tę wspaniałą parę na tanecznym parkiecie. 

Aktorka świetnie radziła sobie na początku wiosennej odsłony programu. A jak poradziła sobie w pierwszym odcinku po półrocznej przerwie? Okazuje się, że dzisiejszy jive nie do końca przypadł do gustu jurorów. 

Sorry, trochę więcej się od Ciebie spodziewam - powiedział Michał Malitowski

Poprzednie dwa tańce tańczyłaś lepiej, niż tańczysz teraz - stwierdził Andrzej Grabowski

Ostatecznie para zdobyła 25 punktów. Wygląda na to, że jurorzy wymagają zdecydowanie więcej od uzdolnionej tanecznie aktorki! 

Taniec z gwiazdami
East News

Myślicie, że uda im się dotrzeć do finału? 

Taniec z gwiazdami
East News

Tak tańczyli dzisiaj Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino! Zasłużyli na słowa krytyki od jurorów?

 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00