Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Instagram

Julia Wieniawa w czułych objęciach z Nikodemem Rozbickim! Fani patrzą tylko na jeden szczegół

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Instagram

Julia Wieniawa postanowiła zaznać odrobiny odpoczynku i słońca na pięknym Zanzibarze i jak się okazuje, nie wybrała się tam sama. Znanej aktorce w podróży towarzyszy Nikodem Rozbicki! Choć plotki o związku tej dwójki krążyły w sieci jakiś czas temu, ostatnio w rozmowie z magazynem Gala potwierdziła je sama zainteresowana. Jak widać faktycznie nie ma zamiaru ukrywać łączących ich uczuć, a w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się ich kolejne, wspólne zdjęcie. Fani w szczególności zwrócili uwagę na jedną rzecz.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem w filmie Netfliksa! "Będą używki, niebezpieczny seks i trupy"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzają romantyczne chwile. Gwiazda pochwaliła się kolejnym zdjęciem

Piękny krajobraz Zanzibaru z pewnością sprzyja romantycznym chwilom, a tych jak widać u Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego nie brakuje. Gwiazda właśnie opublikowała zdjęcie, na którym wraz ze swoim partnerem toną w czułych objęciach w otoczeniu egzotycznych drzew i… małpki! Jak się okazało, wspólna fotografia tej dwójki wzbudziła w internautach ogromne emocje. Wszyscy zwrócili uwagę w szczególności na jedną rzecz. Zdaniem fanów Julii Wieniawy, aktorka i Nikodem Rozbicki tworzą idealną parę, a za tym perfekcyjnym dopasowaniem ma stać między innymi ich typ urody: 

- Ale pasujecie do siebie (ten sam typ urody). Ponoć jak ludzie są do siebie podobni, to dobrze wróży. Fajna fotka

- Dobrze jest patrzeć razem w tym samym kierunku. Powodzenia!

- Super para!

- Ślicznie razem wyglądacie 

- Widać jacy jesteście szczęśliwi razem. Piękny widok

Trzeba przyznać, że Instagram Julii Wieniawy aż pęka w szwach od pełnych zachwytów i komplementów komentarzy. Jak podoba wam się najnowsze zdjęcie pary? Razem wyglądają naprawdę uroczo.

 

Julia Wieniawa pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Nikodemem Rozbickim. Jak widać odpoczynek na Zanzibarze bardzo im służy.

przytuleni Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Instagram

Kiedy pod koniec listopada w mediach społecznościowych pojawiło się ich wspólne zdjęcie, fani zaczęli snuć pierwsze spekulacje. Teraz już nie kryją się ze swoim uczuciem, a Julia Wieniawa w końcu potwierdziła plotki. 

 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37