Julia Wieniawa
Instagram

Julia Wieniawa już od dwóch lat jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Młoda gwiazda zadebiutowała w serialu "Rodzinka.pl", ale naprawdę głośno zrobiło się o niej kiedy związała się z Antkiem Królikowskim. Młoda gwiazda coraz częściej zaczęła pojawiać się na oficjalnych imprezach, a media śledziły każdy jej krok. Zainteresowanie Julią Wieniawą nie minęło, kiedy pod koniec 2018 roku rozstała się z Królikowskim. Wręcz przeciwnie! Kiedy okazało się, że po kilku miesiącach zaczęła spotykać się z Aleksandrem Baronem o Julii zrobiło się jeszcze głośniej! Niestety, choć mogłoby się wydawać, że pięć minut aktorki trwa w najlepsze, to ostatnio okazało się, że jedna z marek obuwniczych postanowiła zakończyć współpracę z młodą gwiazdą. Jak informował ostatnio pudelek.pl, Julia Wieniawa straciła kontrakt wart pół miliona złotych.

Dlaczego tak się stało? To przez nowy związek gwiazdy? Zobacz zaskakujący komentarz medioznawcy! 

1/3
Baron i Wieniawa Julia razem
EastNews

Zaledwie kilka dni temu przedstawiciel znanej marki obuwniczej w rozmowie z serwisem pudelek.pl przyznał, że w lipcu kończy się roczny kontrakt podpisany z Julią Wieniawą i niestety, marka nie zdecydowała się podpisać nowej umowy z młodą gwiazdą. 

W kolejnym sezonie - w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann - będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną - mówił wówczas przedstawiciel marki. 

Dlaczego aktorka straciła szansę na kolejny kontrakt? Komentarz medioznawcy zaskakuje! 

2/3
Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Medioznawca Wojciech Szalkiewicz w rozmowie z "Super Expressem" skomentował całą sytuację. Jak marki wybierają gwiazdy, z którymi chcą współpracować i co według niego mogło mieć wpływ na to, że marka obuwnicza nie planuje podpisywać teraz kolejnego kontraktu z Julią Wieniawą? 

Mechanizm jest taki, że firmy, podejmując decyzję o propozycji dla gwiazdy, prowadzą wcześniej badania na temat jej rozpoznawalności, a także stopnia sympatii, jaką się cieszy - w rozmowie z "Super Expressem" powiedział Wojciech Szalkiewicz. (...) Pani Julia z tego, co wiem, jest aktorką, piosenkarką, w związku z czym ma inne obciążenia, kontrakty, i to się również liczy. No i kwestia pieniędzy. Gwiazda może żądać zbyt dużo. Jeśli chodzi o życie prywatne, to z zasady udane związki pomagają, ale tutaj możemy też mówić o przesycie. 

Więcej na temat Julia Wieniawa