Julia Wieniawa na pokazie nowej kolekcji Deichmann
East News

Julia Wieniawa straciła kontrakt ze znaną marką! To zmniejszy jej zarobki o pół miliona

Julia Wieniawa na pokazie nowej kolekcji Deichmann
East News

Julia Wieniawa ma teraz swoje pięć minut! Gra w serialach, filmach, podpisuje kolejne kontrakty reklamowe i często pojawia się na czerwonym dywanie zachwycając stylizacjami. Ostatnio nawet po raz pierwszy wystąpiła jako współprowadząca Polsat SuperHit Festiwal. Niestety marka obuwnicza, z którą Wieniawa współpracowała od roku, zdecydowała się z nią rozstać. Jakie są powody tej decyzji?

Julia Wieniawa nie będzie już ambasadorką marki Deichmann!

Okazuje się, że marka nie zdecydowała się podpisać nowego kontraktu z młodą gwiazdą, a obecny kończy się w lipcu. Przedstawiciel marki Deichmann jako powód podał zmianę strategii reklamowej na ten sezon. W kampanii na ten rok już niedługo ma pojawić się międzynarodowa gwiazda:

W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie - w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann - będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną - powiedział przedstawiciel marki Deichmanna dla serwisu pudelek.pl

To oznacza dla Julii Wieniawy utratę ogromnej kwoty, którą zapewne spodziewała się otrzymać po podpisaniu nowego kontraktu. Jak niedawno informował se.pl, jej umowa miała opiewać na kwotę 500 tys. zł. Na szczęście gwiazda pojawia się już w kolejnych reklamach, a niedawno została twarzą dużej sieci kosmetycznej, więc na zarobki z pewnością nie będzie narzekać.

Uważacie, że Julia Wieniawa sprawdziła się jako ambasadorka marki Deichmann?

Julia Wieniawa w brązowej gorsetowej spódnicy
ONS.pl

Julka nie narzeka na brak pracy

Julia Wieniawa miała aż 4 kreacje na Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

 

Więcej na temat Deichmann Julia Wieniawa
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08