Julia Wieniawa na imprezie "Joy'a"
East News

Julia Wieniawa spotyka się ze znanym artystą? Jest komentarz aktorki!

Julia Wieniawa na imprezie "Joy'a"
East News

Życie uczuciowe Julii Wieniawy od zawsze budzi spore emocje. Aktorka przez ponad dwa lata spotykała się z Antkiem Królikowskim. Była to jej pierwsza tak poważna relacja. Po rozstaniu z gwiazdorem Julka związała się z Baronem, co wzbudziło spore zaskoczenie wśród jej fanów. Niestety, ta relacja również nie przetrwała.

Jeden z portali donosi, że Julia Wieniawa ma już nowego partnera! Czy to prawda? Zobaczcie, jak skomentowała te doniesienia sama aktorka.

Julia Wieniawa i Ten Typ Mes są parą?

Czyżby serce Julii Wieniawy znowu było zajęte? Tak przynajmniej twierdzi serwis Pudelek. Według ustaleń portalu Julia Wieniawa ma się spotykać z Piotrem Szmidtem, znanym bardziej jako raper Ten Typ Mes. Podobno oboje poznali się podczas kręcenia teledysku. Młodziutka gwiazda miała od razu wpaść w oko 36-letniemu muzykowi.

Jaka jest prawda? Julia Wieniawa w rozmowie z Plotkiem zdementowała te doniesienia. 

Obecnie z nikim się nie spotykam, a domniemane plotki o relacji ze znanym raperem są najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Ktoś ewidentnie chce rozprzestrzeniać kłamstwa na mój temat. Nie jestem w stanie tylko zrozumieć, z jakiego powodu. Przykro mi, że media próbują kreować mnie na femme fatale. To krzywdzące - stwierdziła Julia Wieniawa.

Wygląda więc na to, że Julia Wieniawa nadal jest singielką. Przypomnijmy, że niedawno aktorka wyjechała na wakacje z grupą nieznajomych kobiet, aby medytować i odnaleźć spokój. Wcześniej zaś odpoczywała za granicą ze swoją mamą. 

Czy 2020 rok przyniesie jej wielką miłość? Trzymamy za nią kciuki!

Julia Wieniawa pozuje w różowym płaszczu
Instagram

Według jednego z portali to właśnie ten raper miałby być kolejnym partnerem Julii Wieniawy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😬

Post udostępniony przez Ten Typ Mes (@mestentyp)

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13