Julia Wieniawa
Instagram

Julia Wieniawa szaleje na wakacjach z przystojnym Włochem! Co za taniec!

Julia Wieniawa
Instagram

Julia Wieniawa tegoroczne wakacje spędza bardzo intensywnie. W czerwcu wróciła na plan zdjęciowy, a w połowie sierpnia rozpoczyna treningi do "Tańca z gwiazdami", który rusza już jesienią. Teraz wolne dni  gwiazda postanowiła spędzić na włoskich wakacjach, na zaproszenie pewnego przystojniaka. To taneczny partner aktorki z muzycznego show,  Stefano Terrazzino.  W prowincji Agrigento na Sycylii ma on swoją willę, w której odbywają się warsztaty taneczne.

Julia Wieniawa już po raz drugi odwiedziła w tym miejscu przyjaciela. A jak spędza swój wolny czas?

Chcę odpocząć, skorzystać ze słońca, spędzić miło czas. Stefano na pewno pokaże mi ciekawe, nieturystyczne miejsca - mówi aktorka  w rozmowie z "Fleszem".

Jednak to nie wszystko! Julia i Stefano poświęcają też czas na wspólne treningi. Wygląda na to, że aktorka naprawdę pokochała taniec. Wystarczy spojrzeć na nowe zdjęcia tanecznego duetu!

Julia Wieniawa przygotowuje się do "Tańca z gwiazdami" we Włoszech?

Julia Wieniawa jest jedną z najambitniejszych młodych gwiazd. Jej grafik jest stale napięty i aktorka naprawdę dużo pracuje. Nawet na wakacjach nie rezygnuje z możliwości zatańczenia z profesjonalistą. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda doskonale odnajduje się we włoskim klimacie, a ciepłe wakacyjne wieczory kończy taneczną improwizacją na tarasie! 

Tylko spójrzcie na te romantyczne zdjęcia!

Zobacz także: Julia Wieniawa wypoczywa w pięknej willi z gorącym przystojniakiem! "Zaprosił mnie i paru swoich znajomych"

Julia Wieniawa we Włoszech
Instagram

Już we wrześniu ten duet będziemy oglądać w "Tańcu z gwiazdami".

Julia Wieniawa na wakacjach w kostiumie kąpielowym

Julia Wieniawa na włoskich wakacjach korzysta z pięknej pogody.

Julia Wieniawa na wakacjach w kostiumie kąpielowym

 

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05