Julia Wieniawa i Maciej Musiał na nocnym spotkaniu

Julia Wieniawa pokazała projekt swojego nowego mieszkania! Będzie jak na Bali! 

Julia Wieniawa i Maciej Musiał na nocnym spotkaniu

Julia Wieniawa na swoim InstaStory pochwaliła się fanom, że za pewien czas wprowadzi się do nowego mieszkania! Teraz aktorkę czeka duży remont, ale patrząc na piękny projekt już teraz wiemy, że warto będzie trochę poczekać na efekt końcowy. Gwiazda już nie może się doczekać, aż zamieszka w swoim apartamencie i postanowiła uchylić rąbka tajemnicy swoim fanom. Wiemy jak będzie wyglądał salon i jedna z łazienek. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Julia Wieniawa pokłóciła się z Joanną Krupą w "Top Model"! Zaczęły się szarpać: "Już się pani skończyła!"

Najnowszy kod rabatowy Abra Meble to doskonała okazja, aby bez obaw o koszty sprawić sobie nowe meble do mieszkania.

Julia Wieniawa pokazała projekt swojego nowego mieszkania! Będzie jak na Bali! 

Julia Wieniawa fantastycznie radzi sobie w polskim show biznesie! Filmy, seriale, programy telewizyjne i kampanie reklamowe pozwoliły 21-letniej aktorce dorobić się fortuny. Gwiazda właśnie pozwoliła sobie na zakup kolejnego, luksusowego mieszkania na samym szczycie apartamentowca. Julia Wieniawa już nie może się doczekać, kiedy będzie mogła się do niego wprowadzić. Ale przedtem trzeba będzie zrobić spory remont, o czym poinformowała na swoim InstaStory gwiazda. 

Właśnie odwiedziłam swoje nowe mieszkanie. Czeka mnie spory remont, więc jeszcze trochę czasu minie, zanim się tu wprowadzę, ale zaczęłam już robić taras na dachu i będzie pięknie - powiedziała Julia Wieniawa. 

Aktorka zamieściła krótkie nagranie ze swojego nowego lokum, a także pokazała co już zostało zrobione  na jej nowym tarasie. Prace dopiero ruszyły, dlatego na pełny efekt trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Julia Wieniawa
Instagram

Widok z tarasu na pewno zapiera dech w piersiach i będzie fantastycznym miejscem na odpoczynek. Ale to nie wszystko! Gwiazda pochwaliła się również projektem swojego nowego mieszkania. Możemy zobaczyć jak będzie wyglądał salon oraz jedna z łazienek. Mieszkanie będzie urządzone na styl indonezyjskiej wyspy Bali, w którym nie zabraknie tropikalnych roślin. Całość wygląda naprawdę wspaniale i w ogóle nie dziwi nas fakt, że aktorka już nie może się doczekać, kiedy zamieszka w swoim nowym lokum! 

Julia Wieniawa
Instagram

I jak Wam się podoba? Naszym zdaniem projekt jest wspaniały, a efekt końcowy na pewno będzie wyglądał jeszcze lepiej. To będzie prawdziwe królestwo Julii Wieniawy! 

Julia Wieniawa w pomarańczowej bluzce

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22