Julia Wieniawa w czarnym topie

Julia Wieniawa ofiarą bodyshamingu. Internauci krytykują ją za zbyt szczupłą sylwetkę. Nie wytrzymała!

Julia Wieniawa w czarnym topie

Julia Wieniawa zaledwie tydzień temu swój taniec w "Tańcu z Gwiazdami" zadedykowała walce z hejtem, a już dziś musi się mierzyć z jego kolejną postacią. Tym razem chodzi o tzw. bodyshaming. Pod radosnym filmem, na którym młoda aktorka pokazała jak tańczy zaroiło się od negatywnych komentarzy krytykujących jej sylwetkę. Julia Wieniawa postanowiła aż zareagować.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę

Julia Wieniawa skrytykowana za zbyt szczupłą figurę

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" był na Julii Wieniawy bardzo emocjonalny. Na wizji popłynęły łzy, kiedy młoda aktorka zaczęła mówić o ogromnym hejcie, z którym spotyka się w sieci. Postanowiła wykorzystać obecność w telewizji, aby poruszyć ten trudny temat, z którym wiele osób sobie nie radzi, tym samym okazując im wsparcie:

Uważam, że hejt jest wszędzie i chciałam to pokazać właśnie tym tańcem. Na moim Instagramie nikt nie zobaczy moich zapłakanych InstaStories, bo to nie jestem ja. Apeluję do wszystkich, bądźmy dla siebie milsi, trochę empatii - mówiła w "Tańcu z Gwiazdami"

Niestety jednak trudno jest wpłynąć na opinię złośliwych internautów. Pod jednym z nowych filmów opublikowanych przez Julię Wieniawę pojawiło się mnóstwo przykrych komentarzy wytykających na siłę wymyślane mankamenty sylwetki aktorki: 

- Ale DEEEEEEESKA i czym się tu szczycić 😂🤷🏻‍♀️
- Poćwicz bardziej nad pośladkami 🙊😱
- Spoko, ale cycki mogłabyś zalozyc
- Zacznij jeść, przytyj trochę

Widząc te komentarze, trudno nie zareagować: 

Lol, jaki body shaming - napisała zszokowana Julia Wieniawa 

Na szczęście wśród obserwujących profil Julii Wieniawy znalazło się również wielu rozsądnych internautów, którzy wyrazili swój sprzeciw wobec tak krzywdzącym komentarzom nie tylko względem Julii ale ogółu: 

- I kobieta kobiecie takie coś?
- Smutne i żałosne musisz mieć życie, żeby odczuwać potrzebę komentowania w ten sposób. Jak cię kompleksy tak pieką, to leć na siłownię i nie trać czasu na wyżywanie się na innych ludziach na ig.
- Serio, dorosła kobieta wytyka innej kobiecie, że ma małe piersi? Czy to ma być jakiś konkurs kto ma największe? Julka ma piękne ciało i myślę, że Twoja zupełnie zbędna uwaga nikomu nie zaimponowała. Bez sensu tracić czas i energię na próbowanie komuś umniejszyć bo ma takie ciało, a nie inne!

Reagujecie, jeżeli widzicie hejt w sieci? 

Zobacz także: Julia Wieniawa przerywa milczenie w sprawie poważnych oskarżeń! Czy pójdzie do sądu?

Julia Wieniawa opublikowała w sieci taneczne wideo. Internauci skupili się na jej zbyt szczupłej (ich zdaniem) sylwetce i postanowili skrytykować młodą aktorkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" wspominała o hejcie. Jej ostatni taniec był manifestem przeciwko hejtowi w sieci. Jednak jak widać trudno jest z nim walczyć. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03