Antek Królikowski wciąż martwi się o Julię Wieniawę

Julia Wieniawa oceniła rolę Antka Królikowskiego w "Polityce"! Skrytykowała byłego partnera?

Antek Królikowski wciąż martwi się o Julię Wieniawę

Kilka tygodni temu odbyła się premiera najnowszego filmu Patryka Vegi. "Polityka" wzbudzała ogromne emocje jeszcze przed wejściem do kin. Atmosferę wokół filmu podgrzewał sam reżyser, który publikował w sieci mocne fragmenty swojego nowego dzieła.

W "Polityce" Patryka Vegi jedną z głównych ról zagrał Antek Królikowski. Internauci, którzy widzieli już głośną produkcję, są zachwyceni występem aktora. A jak jego rolę ocenia Julia Wieniawa? Skrytykowała czy pochwaliła byłego partnera? Sprawdźcie, co powiedziała!

Julia Wieniawa zachwycona rolą Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa sama miała okazję zagrać w jednym z filmów Patryka Vegi. Teraz jedną z głównych ról w produkcji reżysera zagrał jej były partner. Jak Julia oceniła jego występ w "Polityce"? Młoda gwiazda w rozmowie z reporterem Pudelka.pl skomentowała rolę Królikowskiego!

Gruby scenariusz! Myślę, że było tam dosyć sporo fajnych kreacji aktorskich, Antek był świetny. Uważam, że naprawdę dobrze się sprawdził w tej roli - oceniła Julia Wieniawa. - Podobał mi się ten film choć było dużo takich scen szokujących - dodała. 

Przypominamy, że Julia Wieniawa Antek Królikowski przez dwa lata tworzyli jeden z najgłośniejszych związków polskiego show-biznesu. Niestety, chociaż wszyscy czekali na doniesienia o ich ślubie, pod koniec 2018 roku okazało się, że para postanowiła się rozstać. 

To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - Julia Wieniawa mówiła kilka tygodni później w rozmowie z "Vivą!".

Od rozstania pary minęło już wiele miesięcy, a w tym czasie Julia i Antek rozpoczęli nowe związki. Wieniawa związała się z Baronem z zespołu Afromental, ale jak już wiemy, ten związek również nie przetrwał próby czasu. Antek z kolei odnalazł swoje szczęściu u boku pięknej Kasi. 

Myślicie, że jeszcze kiedyś Antek i Julia do siebie wrócą?

Zobacz także: Julia Wieniawa w ten sposób skomentowała rozstanie z Baronem? Zaskakujący wpis gwiazdy

Julia Wieniawa zachwycona rolą Antka Królikowskiego w "Polityce"

Antoni Królikowski na planie filmu Patryka Vegi
Instagram

Julia i Antek byli parą przez dwa lata

Antek Królikowski wciąż martwi się o Julię Wieniawę

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59