Julia Wieniawa o swoich wadach i zaletach Julia Wieniawa o diecie przy chorobie tarczycy Julia Wieniawa w sukience marki Self Love Julia Wieniawa z pieskiem Julia Wieniawa w różowej sukni
Gala Plejady Julia Wieniawa
EastNews

Julia Wieniawa ma swoje "pięć minut". Gra w filmach, serialach, bierze udział w kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych, ale znajduje też czas na swoje pasje i kontakt z fanami. Na Instagramie ma już ponad 1,2 mln obserwujących i ostatnio postanowiła odpowiedzieć na ich pytania. Niektóre z nich są dosyć zaskakujące, ale gwiazda podjęła wyzwanie i w filmikach na Instastories odpowiedziała nawet na te najtrudniejsze.

Chcecie wiedzieć, gdzie aktorka widzi się za 10 lat, czy uważa swoją pracę za ciężką i dlaczego temat prawa jazdy jest dla niej tak drażliwy? Zobaczcie!

Zobacz także: Julia Wieniawa chłodno ocenia styl Roksany Węgiel! "Ona jeszcze nie wie..."

1/5
Julia Wieniawa o swoich wadach i zaletach
Instagram

Pierwsze pytanie od fanów dotyczyło pracy na planie. Julia Wieniawa aktualnie gra w serialu Telewizji Polsat "Zawsze warto", który na antenie stacji zobaczymy już jesienią. Okazuje się, że aktorce najlepiej pracuje się na planie tego serialu. Zresztą często publikuje wspólne zdjęcia z Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską, z którymi jak twierdzi rewelacyjnie się dogaduje. 

Gwiazda odpowiedziała też na pytanie o to, co w sobie lubi. Okazało się, że Julia Wieniawa też ma kompleksy, ale stara się akceptować siebie i co ważne, przyznała, że pracuje nad swoimi wadami. A jedna z nich to upór! 

2/5
Julia Wieniawa o diecie przy chorobie tarczycy
Instagram

Nie zabrakło też pytań o dietę Julii Wieniawy. W końcu aktorka może pochwalić się doskonałą figurą, ale jej jadłospis jest dostosowany do choroby Hashimoto, na którą cierpi. Okazuje się, że dieta aktorki to jedynie 1500 kcal dziennie, zrezygnowała też z glutenu, laktozy i soi.

3/5
Julia Wieniawa w sukience marki Self Love
Instagram

Fani poruszyli też temat pracy aktorki i zapytali czy uważa, że jest ciężka? Julia Wieniawa odpowiedziała:

Uważam, że moja praca to spełnienie moich marzeń, więc też jest zabawą, ale jest naprawdę ciężka momentami, a szczególnie, kiedy jesteśmy na planie po 13, a nawet 18 godzin - wyznała młoda gwiazda.

Nie mogło zabraknąć też pytania o życie w ciągłym pędzie. Już wiemy, dlaczego Julia Wieniawa bierze udział w tylu projektach:

Tak, ja bardzo lubię jak się dużo dzieje i jak mam wiele projektów do zrobienia, ale czasem można zapłacić za to zdrowiem. - przyznała aktorka świadoma konsekwencji tak intensywnego życia.

4/5
Julia Wieniawa z pieskiem
Instagram

Julia Wieniawa odpowiedziała też na pytanie dotyczące swojej przyszłości. Oto, gdzie zobaczymy aktorkę za 10 lat:

Są dwie opcje: albo będę miała piękny dom z dużym ogrodem, 10 psami i stadniną koni i codziennie będę na nich jeździła, albo będę w pracy tak jak teraz. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. 

Najbardziej drażliwym pytaniem od fanów, okazało się to, dotyczące posiadania prawa jazdy. Okazuje się, że gwiazda zapisała się na kurs nauki jazdy już rok temu. Wybrała przyspieszoną, miesięczną wersję, jednak nie była to dobra decyzja:

To jest u mnie temat tabu! Otóż jestem od roku na kursie przyspieszonym, miesięcznym - przyznała.

Być może w końcu uda jej się go skończyć i zdobyć wymarzony dokument.

5/5
Julia Wieniawa w różowej sukni
East News

Być może gwiazda będzie częściej odpowiadała na pytania fanów, jak widać są oni bardzo ciekawi, tego co się aktualnie dzieje u Julii Wieniawy.