Julia Wieniawa w czerwonym lateksowym żakiecie
East News

Julia Wieniawa nie wystąpi na festiwalu w Sopocie! Jest komentarz aktorki

Julia Wieniawa w czerwonym lateksowym żakiecie
East News

Julia Wieniawa stanęła przed nowym zawodowym wyzwaniem. Artystka dostała propozycję poprowadzenia drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019. Na scenie w Operze Leśnej towarzyszył jej będzie Maciek Rock. Julia Wieniawa jest bardzo przejęta. Jednak może liczyć na wsparcie mamy, która w Sopocie nie odstępuje jej na krok. Okazuje się, że Julia Wieniawa dostała jeszcze jedną propozycję związaną z tą imprezą. Dlaczego ją odrzuciła?

Julia Wieniawa nie zaśpiewa na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa jest nie tylko aktorką, ale również piosenkarką. Celebrytka nagrała już kilka dobrze przyjętych singli, w tym najnowszy pt. "Nie muszę". Julia Wieniawa zapowiada także, że pracuje nad swoją solową płytą. Fani jej talentu liczyli na to, że usłyszą swoją ulubienicę na scenie w Sopocie. Niestety, Julia Wieniawa nie zaśpiewa dla nich w Operze Leśnej. 

Otrzymałam taką propozycję w tym roku, ale stwierdziłam, że dwie tak stresujące role jednego dnia to może być po prostu dla mnie za dużo. Bardzo lubię wyzwania, ale czasami też muszę mierzyć swoje siły na zamiary i bałam się, jeżeli będę prowadziła festiwal, co już dla mnie ogromnym stresem, to nie dałabym rady jeszcze zaśpiewać - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Julia Wieniawa z mamą spaceruje po plaży przed SuperHit Festiwal! Wygląda na zestresowaną?

Co ciekawe, Michał Szpak, który również debiutował w roli prowadzącego w Sopocie, zdecydował się zaśpiewać. Jak myślicie, czy Julia słusznie odrzuciła taką propozycję?

Julia Wieniawa już w sobotę zadebiutuje w roli prowadzącej

Julia Wieniawa w różowej sukni podczas przymiarek do festiwalu
mat. prasowe

Trzymacie za nią kciuki?

Julia Wieniawa plejada
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08