Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino na planie "Tańca z Gwiazdami"
East News

Julia Wieniawa nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Jest komentarz aktorki! 

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino na planie "Tańca z Gwiazdami"
East News

Julia Wieniawa w rozmowie z mediami zdradziła, czy po wakacjach zobaczymy ją w programie "Taniec z Gwiazdami"! Czy młoda aktorka i wokalistka znów zatańczy u boku Stefano Terrazzino? Teraz wszystko stało się jasne! Julia Wieniawa rozwiała wszystkie wątpliwości w sprawie swojego powrotu do wielkiego hitu Polsatu! Sprawdźcie, co powiedziała gwiazda!

Julia Wieniawa wróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami". Taneczne show trafiło do wiosennej ramówki Polsatu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa władze stacji podjęły decyzję o przerwaniu programu. "Taniec z Gwiazdami" zniknął z anteny już po drugim odcinku. Kilka tygodni temu okazało się, że Polsat planuje kontynuację jedenastej serii show jesienią. Premiera programu jest zaplanowana na 4 września. Niestety, ostatnio "Fakt" donosił, że na parkiecie zabraknie Marcina Bosaka, który również występował w "Tańcu z Gwiazdami". A co z Julią Wieniawą? Piękna aktorka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że pojawi się w show Polsatu!

Potwierdzili mi, że 4 września ma być pierwszy odcinek, o ile- mam nadzieję- nie będzie powrotu pandemii, drugiej fali. 

Okazuje się, że ostatnio Julia Wieniawa spotkała się nawet ze swoim partnerem tanecznym na sali treningowej, ale prawdziwe próby i przygotowania choreografii rozpoczną pod koniec sierpnia. 

Spotkaliśmy się po pandemii raz na sali tanecznej, żeby po prostu sobie coś przypomnieć, żeby się dobrze poczuć, ale nie mamy zajęć- mówiła w wywiadzie dla "Faktu". 

Będziecie kibicować Julii i Stefano? My z pewnością! 

Zobacz także: Marcin Bosak nie wróci jesienią do "Tańca z gwiazdami"?! "Ładnie podziękował stacji za udział w show"

Julia Wieniawa potwierdziła, że wraca do "Tańca z Gwiazdami".

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami
East News

Show Polsatu wróci na antenę już 4 września.

Taniec z Gwiazdami
East News

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05