East News

Marcin Bosak nie wróci jesienią do "Tańca z gwiazdami"?! "Ładnie podziękował stacji za udział w show"

East News

Z powodu pandemii koronawirusa stacja Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" na jesień. Jak dowiedział się "Fakt" na parkiecie najprawdopodobniej nie zobaczymy jednak wszystkich. Według informacji uzyskanych przez tabloid, Marcin Bosak podziękował za udział w programie i nie pojawi się ponownie na tanecznym parkiecie. Dlaczego? 

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami”, a potam ślub? Życiowe zmiany u Marcina Bosaka

Marcin Bosak nie wróci do "Tańca z gwiazdami"?!

Wiosenna edycja "Tańca z gwiazdami" została przerwana przed epidemię koronawirusa, a stacja  Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu jej na jesień. Oczywiście wszystkie gwiazdy, które podjęły się tanecznej rywalizacji, zostały zaproszone do ponownego wzięcia udziału w show we wrześniu. Fani z niecierpliwością czekają na informację, czy na pewno wszyscy, którzy występowali w wiosennej edycji pojawią się również jesienią. Niestety jak donosi "Fakt" najprawdopodobniej zabraknie Marcina Bosaka. 

Ładnie podziękował stacji za udział w show - powiedział informator "Faktu". 

Sam aktor jednak nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył tym doniesieniom. Marcin Bosak jest związany kontraktem, przez co nie może udzielać takich informacji. 

Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem – powiedział "Faktowi" Marcin Bosak.

Jak wiadomo gwiazdy biorąc udział w show muszą tak dopasować swoje zobowiązania zawodowe, aby móc pogodzić taneczne treningi z pracą. Przerwanie wiosennej edycji programu z pewnością spowodowało, że niektórzy muszą znów tak dopasować swoje grafiki, aby wszystko ze sobą pogodzić. Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną prawdopodobnej rezygnacji Marcina Bosaka z "Tańca z gwiazdami". Być może na tą decyzję miały wpływ właśnie zobowiązania zawodowe aktora.

Miejmy nadzieję, że reszta gwiazd jednak wróci na taneczny parkiet "Tańca z gwiazdami"! W pierwszych dwóch odcinkach wiosennej edycji najlepiej radziła sobie Julia Wieniawa. Wtedy też aktorka przyznała, że nie wyobraża sobie, aby nie wrócić do show. Z niecierpliwością czekamy zatem na wrzesień!

Według informacji uzyskanych przez "Fakt", w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami" najprawdopodobniej nie zobaczymy Marcina Bosaka. 

East News

Aktor tańczył w parze z Wiktorią Omyłą. 

East News

Jak podaje "Fakt", gwiazdy i tancerze mają wrócić na treningi w trzecim tygodniu sierpnia. Podobno produkcja chce, aby wszyscy zaczęli przygotowania do show w tym samym momencie, aby każdy miał równe szanse.

East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36