Maciej Musiałowski obejmuje Julię Wieniawę

Julia Wieniawa na randce ze znanym aktorem. Zobaczcie, jak ją obejmuje! 

Maciej Musiałowski obejmuje Julię Wieniawę

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski jednak są parą? Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia! Aktorka i jej kolega po fachu spędzili ze sobą naprawdę romantyczny wieczór. Para nie szczędziła sobie czułych gestów! O tym, że Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski mają się ku sobie media plotkują już od kilku miesięcy. Pod koniec 2019 roku razem wybrali się do Nowego Jorku i tam spędzili Sylwestra. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" publikowała wówczas sporo zdjęć z Maciejem Musiałowskim, a fani dopytywali, czy to jej nowy partner- Julia Wieniawa ucinała temat pisząc krótko "nie". Teraz paparazzi "przyłapali" ich na randce!

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski są parą?

Od kiedy Julia Wieniawa rozstała się z Aleksandrem Baronem wszyscy zastanawiają się, z kim teraz spotyka się z piękna gwiazda. Teraz paparazzi "przyłapali" aktorkę na randce z Maciejem Musiałowskim! Czy to nowy partner Julii Wieniawy? A może łączy ich przyjaźń? Jedno jest pewne, widać, że w swoim towarzystwie czują się naprawdę świetnie. Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski pojechali stylowym samochodem aktora po pizzę, a później czule się obejmowali. Warto przypomnieć, że Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski znają się od lat- aktorzy przyjaźnili się jeszcze zanim Julia zaczęła spotykać się z Antkiem Królikowskim. 

Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia! 

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z babcią. "To Ty za 50 lat!" Podobieństwo jest niesamowite! 

Julia Wieniawa spotkała się z Maciejem Musiałowskim.

Julia Wieniawa na randce

Kilka miesięcy temu media i fani Julii Wieniawy zastanawiali się co łączy ją z przystojnym aktorem. Gwiazda "Rodzinki.pl" zapewniała wóczas, że to nie jest jej nowy partner. 

Julia Wieniawa na randce

Teraz wybrali się na spotkanie tylko we dwoje. 

Julia Wieniawa na randce

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41