Julia Wieniawa to tak naprawdę Julia Wieniawa-Narkiewicz! Dlaczego gwiazda używa dwóch nazwisk? Tajemnicę zdradziła fanom podczas sesji Q&A na swoim Instagramie. Czy gwiazda posiada szlacheckie pochodzenie? Tajemnica została rozwiązana!

Reklama

Zobacz także: Doda sprowadza Julię Wieniawę na ziemię: "Nie może mówić, że jest najlepsza"

Julia Wieniawa wyjaśnia pochodzenie swojego nazwiska

W czasie zabawy w Q&A (pytania i odpowiedzi) Julia Wieniawa została zapytana o pochodzenie swojego nazwiska. W mediach przestawiana jest jednym, jednak na swoim Instagramowym profilu ma dwa - Julia Wieniawa-Narkiewicz. Pojawiły się również pytania, czy młoda aktorka ma pochodzenie szlacheckie.

Instagram @juliawieniawa

Aktorka pomimo młodego wieku ma już sporą rzeszę fanów, którzy chcą wszystko o niej wiedzieć. Dlatego jak tylko nadarza się okazja zadają jej najróżniejsze pytania. Ostatnio jeden z obserwatorów zapytał o dwa nazwiska Julki. Młoda artystka odpowiedziała, że Wieniawa to herb, a Narkiewicz to człon. Można powiedzieć, że aktorka ma pochodzenie szlacheckie.

Dlaczego masz 2 nazwiska w profilu?? - zapytał jeden z obserwatorów

Bo Wieniawa to herb, a Narkiewicz to człon. Kiedyś ktoś mnie zapytał czy ja już kiedyś wyszłam za mąż i to dlatego - otóż nie. To nazwisko po moim Tacie - odpowiedziała Julia Wieniawa.

Instagram/juliawieniawa

Tak wygląda tata Julii Wieniawy - Konrad! Niedawno mężczyzna założył konto na Instagramie, gdzie często publikuje zdjęcia ze słynną córką. Czy są do siebie podobni?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Tata Julii Wieniawy założył konto na Instagramie! Co publikuje na swoim profilu?

Instagram/Konrad Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama