Julia Wieniawa zaraz po świętach Bożego Narodzenia, postanowiła udać się do Nowego Jorku. Wygląda na to, że imprezę sylwestrową spędzi właśnie w tym mieście! Aktorka nie jest tam jednak sama, a w swoją podróż zabrała kolegę po fachu, Macieja Musiałowskiego! Fani gwiazdy od razu zaczęli się dopytywać, czy coś ich łączy. Czy Julia i Maciek rzeczywiście są parą?

Reklama

Zobacz także: Ojciec Julii Wieniawy jest mega przystojniakiem! Aktorka pierwszy raz pokazała zdjęcie z tatą

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka?

Julia Wieniawa za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco relacjonuje swoją wizytę w Nowym Jorku. Wygląda na to, że aktorka świetnie się bawi i zamierza przywitać Nowy Rok w szampańskim nastroju. Jednak towarzystwo kolegi po fachu mocno zainteresowało jej fanów. Na Instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się także zdjęcia, na których pozuje z Maciejem Musiałowskim. Wielbiciele młodej aktorki natychmiast zaczęli zadawać pytania o ich relację.

To Twój chłopak? - pytają fani.

Julka pod komentarzem jednej z fanek od razu zaprzeczyła tym plotkom, dodając krótki komentarz "nie". Najwidoczniej para aktorów bardzo się ze sobą przyjaźni i po prostu postanowiła razem spędzić sylwestra w Stanach Zjednoczonych. Wielbiciele młodej gwiazdy nie kryli rozczarowania i najwidoczniej chcieliby, aby przyjaźń tej dwójki, przerodziła się w uczucie!

To najfajniejszy chłopak z PL!

Szkoda, bo to super chłopak, który ma w d***e konwenanse i idzie swoją ścieżką - komentują fani aktorki.

Wygląda na to, że Julia póki co woli zająć się karierą i obowiązkami zawodowymi.

Zobacz także

Młoda aktorka tuż po świętach Bożego Narodzenia wyjechała do Nowego Jorku!

W Stanach Zjednoczonych przywita Nowy Rok! Towarzyszy jej Maciej Musiałowski!

Czy Macieja i Julię łączy coś więcej niż przyjaźń?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama