Kilka dni temu te zdjęcia spowodowały falę spekulacji na temat relacji Julii Wieniawy i Macieja Musiała. Aktorzy, którzy poznali się lata temu na planie serialu "rodzinka.pl", spędzili razem letni wieczór w Warszawie. Jeden z tygodników zaś doniósł, że po spotkaniu ze znajomymi aktorka zaprosiła Musiała do siebie do mieszkania, co zinterpretowano jednoznacznie - ma łączyć ich coś więcej niż przyjaźń! Jaka jest prawda?

Reklama

Julia Wieniawa i Maciej Musiał są razem?

Czy wspólna noc spędzona razem oznacza związek? Absolutnie nie - choć ich powitanie było pełne czułości, co widać na zdjęciach, aktorów łączy tylko przyjaźń!

Oczywiście spędzili ze sobą wieczór i imprezowali potem w domu Julii, ale wraz z innymi ludźmi, nie byli sami. To była zwykła impreza na mieście, która przerodziła się w domówkę, nic ich nie łączy - pisał Pudelek.pl.

Zobaczcie sami fotki, które wywołały lawinę spekulacji!

Julia Wieniawa spędziła wieczór ze znajomymi na Placu Zbawiciela w Warszawie. Następnie spotkała się z innymi przyjaciółmi, wśród nich znalazł się Maciej Musiał.

Aktorzy serdecznie się przywitali!

Zobacz także

Julia, wg tygodnika, zaprosiła Maćka do siebie!

Tego wieczoru paparazzi śledzili każdy krok Julii Wieniawy, do czego najpewniej się przyzwyczaiła - jest w końcu jedną z największych polskich gwiazd.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama