Baron skomentował zdjęcie Julii Wieniawy

Julia Wieniawa i Baron wrócili do siebie?! Spędzili razem urodziny wokalisty! Co ich łączy?

Baron skomentował zdjęcie Julii Wieniawy

Choć rozstali się klika miesięcy temu, są sobie nadal bliscy. Ale co tak naprawdę łączy Julię Wieniawę i Barona? Niedawno muzyk świętował 36. urodziny - w towarzystwie bliskich i przyjaciół, ale również… gwiazdy serialu „Zawsze warto”. Czy to oznacza, że wrócili do siebie? Wiemy, jaka jest prawda?

Julia Wieniawa i Baron wrócili do siebie?

Kilka miesięcy temu byli parą numer jeden w polskim show-biznesie. Od czasu do czasu pojawiali się na branżowych imprezach, nie szczędząc sobie czułości. W wywiadach niewiele opowiadali o sobie, ale wyraźnie było widać, że łączy ich gorące uczucie. Niestety, nie na tyle, żeby mogło przetrwać na lata. Rozstali się jednak w zgodzie i przyjaźni, o czym świadczy chociażby najnowsze zdjęcie - Julia spędziła z Baronem wieczór urodzinowy! Pod wspólnym zdjęciem napisała:

Wszystkiego najlepszego Alek! #bestfriends (najlepsi przyjaciele) 

A więc wszystko jasne - aktorkę i muzyka łączy tylko (albo aż) przyjaźń! Na razie zarówno Julia, jak i Baron są singlami. Wieniawa, po kilku burzliwych związkach, chce skupić się na sobie i swojej karierze. A ta rozwija się doskonale - gra w kolejnych filmach i serialach (m.in. powstaje drugi sezon "Zawsze warto" w Polsacie) i wciąż jest najbardziej pożądaną gwiazdą w reklamach. Czy w natłoku obowiązków Julia znajdzie czas na miłość?

Julia i Alek spędzili razem 36. urodziny muzyka!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z głęboką wdzięcznością przyjmuje od Was wszystkie serdeczności i życzenia z okazji mojej drugiej osiemnastki! Dziękuję, że tylu z Was zechciało wysłać mi moc! Przesyłam ją dalej do Was because sharing is caring! ✨🤗✨ Kimkolwiek jesteś dziękuję Ci, że nasze drogi w pewnym momencie przecięły się. Wszystko to sprawiło, że dzisiaj jestem kim jestem i tu i teraz życzę Ci wyłącznie dobrze! ✨🙏🏼✨ Whoever you are I want to thank you for crossing our paths at some point. All of that created who I am today and here and now I wish you only well! ✨🙏🏼✨ #another18 #bdayboy #greatgatsby #lovelife #grateful #happyasneverbefore #irock

Post udostępniony przez 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron)

 

Więcej na temat Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08