Julia Wieniawa w białym płaszczu wspiera WOŚP

Julia Wieniawa zniknie z show-biznesu po "Tańcu z Gwiazdami"! Zdradziła plany

Julia Wieniawa w białym płaszczu wspiera WOŚP

Julia Wieniawa chce sobie zrobić przerwę od show-biznesu? Młoda aktorka zdradziła swoje plany! Julia Wieniawa już od kilku lat należy do gron najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Chociaż pod koniec ubiegłego roku świętowała dopiero 21. urodziny to swoim koncie ma już role w kilku naprawdę hitowych produkcjach. Ostatnio okazało się, że Julia Wieniawa wystąpi również w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem- zdradziła ostatnio Julia Wieniawa. 

Teraz okazuje się, że po zakończeniu swojej przygody w "Tańcu z Gwiazdami" Julia Wieniawa chce zniknąć z mediów! Dlaczego? Zobaczcie, co zdradziła w najnowszym wywiadzie!

Julia Wieniawa zniknie z mediów?

Julia Wieniawa pojawiła się ostatnio w studiu Radia Zet i wzięła udział w programie "Nie Mam Pytań". Młoda gwiazda w rozmowie z Szymonem Majewskim odpowiedziała na komentarze internautów, którzy zarzucają jej brak wykształcenia aktorskiego. 

Ja szkoły aktorskiej nie demonizuję. Bardzo chciałabym do niej pójść, jak znajdę tylko czas, bo jak już tam pójdę, to chciałabym oddać siebie całą i nie robić tego pod publiczkę. Teraz przede mną "Taniec z Gwiazdami", trzy premiery filmowe, bardzo dużo się dzieje- przyznała Julia Wieniawa. 

Co ciekawe, aktorka chwilę później przyznała, że po zakończeniu swojej przygody w "Tańcu z Gwiazdami" chce rozpocząć naukę w szkole aktorskiej! Julia Wieniawa zdradziła, że chce sobie zrobić przerwę od życia w mediach.

Za chwilę show-biznesowo nie będzie mi się chciało robić więcej. No bo co? Po "Tańcu z Gwiazdami".... Już byłam na tylu okładkach itd., polubiłam to, ale już mam przesyt i myślę, że po "Tańcu z Gwiazdami" pójdę do szkoły i zrobię sobie przerwę na pewno medialną, pracować zawsze mogę w serialach. Medialną przerwę potrzebuje moje ciało, moja dusza. To będzie idealny moment, żeby się do tej szkoły się przygotować i do niej pójść- Julia Wieniawa zdradziła w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Julii Wieniawy?

Zobacz także: Prawie naga Julia Wieniawa promuje "Small World" Vegi. Zobacz fragment zwiastuna

Julia Wieniawa chce rozpocząć naukę w szkole aktorskiej.

Julia Wieniawa o facecie

Młoda gwiazda zdradziła, że po "Tańcu z Gwiazdami" planuje przerwę od życia medialnego.

Julia Wieniawa potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59