Jan Bednarek i Julia Nowak
Instagram

Julia Nowak wcale nie chciała być w Janem Bednarkiem! Poznajcie... bardzo dziwne początki ich znajomości! ;)

Jan Bednarek i Julia Nowak
Instagram

Debiutantką w gronie polskich WAGs jest za to Julia Nowak, dziewczyna Jana Bednarka, obrońcy, który pierwszy mecz w polskiej kadrze rozegrał we wrześniu ubiegłego roku. Nieco wcześniej zaczął umawiać się z Julią.

Janek napisał do mnie na Instagramie. Początkowo mu nie odpisywałam, ale on wciąż wysyłał mi zabawne filmiki i wiadomości. Jego poczucie humoru i pomysłowość sprawiły, że postanowiłam bliżej go poznać, więc przyjęłam jego zaproszenie na mecz Polska–Kazachstan. Nigdy nie interesowałam się piłką nożną i po raz pierwszy oglądałam mecz z trybun – mówi „Fleszowi” Julia.

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO

Jan Bednarek - jak zaczęła się jego miłość do Julii Nowak?

Ich pierwsza randka po meczu trwała zaledwie 20 minut! W dodatku wszystko odbyło się w odwrotnej kolejności: Julia najpierw poznała rodziców Janka, obejrzała z nimi mecz i dopiero później spotkała się z nim.

 

Ich związek trwa kilka miesięcy, ale piłkarz już namawia ukochaną na przeprowadzkę do Anglii – do Winchesteru, gdzie mieszka. Ona jednak się waha, bo chce być protetykiem i właśnie złożyła dokumenty na uczelniach w Warszawie i w Krakowie. Teraz pracuje jako modelka, projektuje też biżuterię i zajmuje się grafiką komputerową.

 

Zobacz: Jan Bednarek - to on zastąpi Glika! Kim jest jego dziewczyna? ZDJĘCIA

Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak
Instagram

Jan Bednarek

 

Jan Bednarek z dziewczyną Julią Nowak
Instagram

Więcej na temat Jan Bednarek
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55