Julia Chmielnik z Hubertem Urbańskim

Co za niespodzianka! Była żona Huberta Urbańskiego, Julia Chmielnik, wyszła za mąż! Jej wybrankiem został... Marcin Przybylski, polski aktor oraz uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Para wzięła ślub już tydzień temu. Na swoich Instagramach pokazali zdjęcia z uroczystości. Zobaczcie, jak prezentowali się tego dnia!

Zobacz także: Sprawdź, czy wygrałbyś milion w "Milionerach"! Te pytania były w programie

1/4
Julia Chmielnik z Hubertem Urbańskim

Julia Chmielnik w latach 2009-2013 była żoną Huberta Urbańskiego. Doczekali się dwóch córek - Stefanii i Danuty. Jednak rozstawali się w atmosferze wielkiego skandalu. Urbański w trakcie rozwodu z żoną udzielił wstrząsającego wywiadu w Newsweeku, w którym oskarżał żonę o brak zainteresowania po śmierci jego ojca:

Chyba tylko, że się chorobliwie zakochałem. I znowu banał: miłość jest ślepa. Byłem ślepy, ale na własne życzenie, nikt mnie nie oszukał. Kiedy poznałem moją byłą żonę, byłem wiele lat po rozwodzie, dzieci dorastały, żyłem sam. I kiedy myślałem, że jest dobrze tak, jak jest, nagle się zakochałem. Nigdy nie byłem religijny, ale kiedy moja była żona poprosiła o ślub kościelny, ku zdumieniu wszystkich, którzy mnie znali, powiedziałem "tak". I ożeniłem się z kobietą, która przed ołtarzem przyrzekała, że będzie ze mną na dobre i na złe, a w najtrudniejszy chyba momencie mojego życia powiedziała: "Mam tego dosyć, radź sobie sam”.

Co więcej - porównał ją do... filmowego Hannibala Lectera:

To jest takie uczucie, jakby się człowiek zderzył z rozpędzonym pociągiem. A do tego złość na siebie, że się tego wcześniej nie widziało. To jest tak, jakbyś się nagle obudziła obok swojego męża, spojrzała mu w oczy i zobaczyła w nich kogoś obcego, takiego Hannibala Lectera.Uświadamiasz sobie wtedy z przerażeniem, że on cały czas tam był

Chmielnik długo nie komentowała słów Urbańskiego. Po latach zdradziła jednak:

"Pozostałe kwestie przedstawione przez Huberta w wywiadzie, a dotyczące mnie osobiście, trudno mi skomentować. Nie wystarczyłoby powiedzieć, że to nieprawda. Musiałabym publicznie opowiedzieć smutną i dramatyczną historię, a tego typu postępowanie zawsze budziło moje głębokie zażenowanie i tak jest również w tym przypadku”  - mówiła Chmielnik w rozmowie z Fleszem. 

Ostatecznie do ich rozwodu doszło w październiku 2013. Dziś byli małżonkowie ułożyli sobie życie na nowo.

2/4
Julia Chmielnik wyszła za mąż

Julia Chmielnik, po rozwodzie z Hubertem, dostała pracę w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako nauczycielka śpiewu. Tam w 2014 roku poznała Marcina Przybylskiego. Początkowa sympatia przerodziła się w coś więcej. Od 2016 roku Marcin i Julia wraz z Pauliną Młynarską realizują projekt RetroNoir, w którym śpiewają piosenki z pogranicza jazzu i muzyki teatralnej.  

 

3/4
Julia Chmielnik wyszła za mąż

Ślub pary odbył się na Polesiu w Suchowie, gdzie rodzina Julii Chmielnik ma dom letniskowy. Na temat tej uroczystości więcej nie wiadomo, widać jednak, że nowożeńcy są ze sobą bardzo szczęśliwi!

4/4
Julia Chmielnik wyszła za mąż

Czy widzieliście w ogóle, że gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" są parą? Dla nas to spora niespodzianka. Jednak nie pozostaje nic innego, jak pogratulować młodej parze i życzyć dużo miłości!