Hubert Urbański z czekiem na milion
Mat. promocyjne
QUIZ

Sprawdź, czy wygrałbyś milion w "Milionerach"! Te pytania były w programie

Sprawdź, czy wygrałbyś milion w "Milionerach"! Te pytania były w programie

Ostatnio w programie "Milionerzy" padło pytanie za milion złotych! Siedzący na fotelu pan Rafał nie zaryzykował i wycofał się z udzielenia odpowiedzi. Hubert Urbański nie usłyszał "ostatecznie B" lub "definitywnie C" i uczestnik do domu wrócił z... pół milionem złotych! Na co je teraz wyda? Tego na razie nie wiadomo, ale z pewnością z taką kwotą może już poszaleć. 

Czy pytanie za milion złotych należało do łatwych? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Poniżej prezentujemy 12 pytań, które zadał w tym sezonie Hubert Urbański! Tu niestety nie ma kół ratunkowych, ale jesteśmy pewni, że te pytania nie sprawią Ci problemu.

Rozwiąż test i zobacz, czy wygrałbyś MILION ZŁOTYCH! Masz już pomysł, na co wydałbyś te ogromne pieniądze? 

Hubert Urbański w Milionerach
Mat. promocyjne
TV-Show
Padł milion w "Milionerach"! A ty byś wygrał? Sprawdź się! QUIZ

Padła główna wygrana w programie "Milionerzy"! Z czekiem na milion złotych wyszła ze studia TVN Katarzyna Kant-Wysocka, która zdradziła, że chciałaby kupić  apartament z widokiem na Zatokę Gdańską. Uczestniczka zanim doszła do pytania za pół miliona oraz milion złotych wykorzystała trzy koła ratunkowe, jednak na dwa ostatnie pytania znała odpowiedzi, dlatego postanowiła zaryzykować. I opłaciło się, bo jest trzecią w historii teleturnieju polską milionerką. Przed nią wygrali jeszcze Krzysztof Wójcik i Maria Romanek. A czy Ty poradziłbyś/poradziłabyś sobie z 12 pytaniami, które usłyszała Katarzyna Kant-Wysocka? Spisaliśmy wszystkie pytania, które otrzymała uczestniczka. Sprawdźcie swoją wiedzę!

Zobacz także: Pani Katarzyna wygrała milion w "Milionerach"! Ile będzie musiała zapłacić podatku od wygranej?

Padła główna wygrana w programie " Milionerzy "! Z czekiem na milion złotych wyszła ze studia TVN Katarzyna Kant-Wysocka, która zdradziła, że chciałaby kupić  apartament z widokiem   na Zatokę Gdańską. Uczestniczka zanim doszła do pytania za pół miliona oraz milion złotych wykorzystała trzy koła ratunkowe, jednak na dwa ostatnie pytania znała odpowiedzi, dlatego postanowiła zaryzykować. I opłaciło się, bo jest trzecią w historii teleturnieju polską milionerką. Przed nią wygrali jeszcze Krzysztof Wójcik i Maria Romanek. A czy Ty poradziłbyś/poradziłabyś sobie z 12 pytaniami, które usłyszała Katarzyna Kant-Wysocka? Spisaliśmy wszystkie pytania, które otrzymała uczestniczka. Sprawdźcie swoją wiedzę! Zobacz także:   Pani Katarzyna wygrała milion w "Milionerach"! Ile będzie musiała zapłacić podatku od wygranej?

Filip Chajzer o TTBZ
TV-Show
"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?
"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

  W środę, 21 marca, w "Milionerach" padła główna wygrana - pani Maria, emerytowana nauczycielka, została milionerką! I od razu została królową sieci :)   Zobacz:  Filip Chajzer  zarabia  kilkadziesiąt tysięcy złotych... w jeden wieczór!    Pytanie za milion było z dziedziny matematyki, dla niektórych to czarna magia. Wśród nich znalazł się Filip Chajzer, który nie dałby rady wygrać miliona. A co mówi o pani Marii? Zobacz wywiad z gospodarzem "Hipnozy" - TYLKO U NAS!   Zobacz także:  Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"! Ile będzie musiała zapłacić podatku od wygranej?  

Kolejny uczestnik programu "Milionerzy" wygra milion złotych?
East News
TV-Show
Ile osób oglądało "Milionerów"? Czy teleturniej wróci po wakacjach? Jest decyzja TVN
Ile osób oglądało "Milionerów"? Czy teleturniej wróci po wakacjach? Jest decyzja TVN

Program "Milionerzy" był hitem czy klapą wiosennej ramówki TVN? Za nami ostatni odcinek teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Najnowsza odsłona "Milionerów" była emitowana na antenie TVN od 25 lutego do 30 maja br. W tym czasie widzowie byli świadkami m.in. wielkiego sukcesu Katarzyny Kant-Wysockiej, której udało się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wygrać milion złotych. Teraz fani teleturnieju z pewnością zadają sobie pytanie, czy po wakacjach "Milionerzy" wrócą na antenę TVN... Stacja podjęła już decyzję! Co dalej z programem "Milionerzy"? Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl ostatnią, wiosenną edycję "Milionerów" ogłądało średnio 1,98 mln widzów, dzięki czemu stacja TVN w czasie nadawania teleturnieju była na drugim miejscu na rynku telewizyjnym. Pozycja lidera należała do TVP 2, która w czasie emisji "Milionerów" pokazywała m.in. seriale "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".  Najwięcej osób obejrzało odcinek wyemitowany 16 maja - program "Milionerzy" obejrzało wówczas 2,64 mln widzów! Czy teleturniej wróci na antenę po wakacjach? Tak! Portal wirtualnemedia.pl informuje, że władze TVN podjęły decyzję o kontynuowaniu teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Nowe odcinki "Milionerów" pojawią się w jesiennej ramówce stacji.  Będziecie oglądać kolejny sezon "Milionerów"? A może planujecie sami zgłosić się do programu? Ostatni sezon "Milionerów" oglądało średnio 1,98 mln widzów. Teleturniej wróci na antenę jesienią.  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner