Michał Szpak, Jula, Eurowizja Michał Szpak - Eurowizja Kasia Moś na Eurowizji 2017, występ, zdjęcia, które miejsce? Jula w "M jak miłość' odc. 1292
Michał Szpak, Jula, Eurowizja
1/4
Michał Szpak, Jula, Eurowizja

Wrzesień to bardzo gorący okres! Nie tylko rozpoczynają się pokazy mody, ruszają telewizyjne ramówki, ale i jest to początek publikowania utworów, które za pół roku będą walczyły o reprezentowanie Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji w Izraelu. Plotki głosiły, że o udziale myśli Jula! W jednym z ostatnich wywiadów zapytana, czy wystartuje w preselekcjach, odpowiedziała jednoznacznie i pokusiła się o ocenę spektakularnego występu Michała z 2016 roku. 

 

Jula ocenia Szpaka i komentuje doniesienia chęci uczestnictwa na Eurowizji! 

Udział naszych reprezentantów nie zawsze był szczęśliwy. Od 24 lat Polska nigdy nie zwyciężyła, a w tym roku nawet nie weszła do finału. Nadzieje na spektakularny triumf jednak nie maleją i temat tegoż konkursu jest po prostu hot! Wiele zmieniło się za sprawą udanego występu Cleo z Donatanem w 2015 roku i Michała Szpaka 12 miesięcy później. Do jego show postanowiła odnieść się Jula, która również była i jest brana pod uwagę jako potencjalna kandydatka na reprezentanta naszego kraju!

 

Sprawdźcie, czy wokalistka wystartuje w preselekcjach!

 

Polecamy: Michał Szpak chce wyjechać z Polski przez brak tolerancji?! Chodzi o mężczyzn! Zobacz, co zdradził!

2/4
Michał Szpak - Eurowizja

W rozmowie z Plejadą opowiedziała o emocjach towarzyszących jej w maju 2016 roku:

Zawsze kibicuję przed telewizorem, spokojnie, chociaż niespokojnie... Zawsze, jak gdzieś nasi rodacy nas reprezentują, najlepiej się do mnie wtedy nie odzywać. Tak było chociażby w przypadku Michała Szpaka, za którego niesamowicie trzymałam kciuki. Bardzo to przeżywam, dlatego wolę, by nikt tego nie widział - wyjaśniła. 

 

Zapytana, czy ona sama myśli o ewentualnym starcie w preselekcjach, a następnie finale konkursu odpowiedziała:

 Nie udźwignęłabym tego psychicznie. Uważam, że jeśli nie do końca jesteś czegoś pewny, to tego nie rób. Oczywiście, lubię w życiu eksperymentować i niektóre decyzje odnośnie do kariery mogą zadziwiać, natomiast temat Eurowizji byłby dla mnie za dużym brzemieniem.

 

3/4
Kasia Moś na Eurowizji 2017, występ, zdjęcia, które miejsce?

Następczyni Szpaka - Kasi Moś, nie udało się odnieść takiego sukcesu jak poprzednikowi. Wprawdzie udało jej się wejść do finału, jednakże zajęła tam 22. miejsce, wyprzedzając jedynie Izrael, Ukrainę, Niemcy oraz Hiszpanię. 

4/4
Jula w "M jak miłość' odc. 1292

Jula aktualnie mało nagrywa, a przez ostatnie kilka miesięcy grała w "M jak Miłość", wcielając się w opiekunkę Szymusia, synka Marcina (Mikołaj Roznerski).

Więcej na temat Jula Michał Szpak Eurowizja