Rafał Jonkisz, Szymon Majewski
Facebook

Rafał Jonkisz wkurzony na Szymona Majewskiego. "Starszy pan, co na siłę próbuje być śmieszny". O co poszło?

Rafał Jonkisz, Szymon Majewski
Facebook

Rafał Jonkisz zdenerwował się na Szymona Majewskiego. O co poszło? O żarty Majewskiego na Facebooku, gdzie dziennikarz wrzucił zdjęcie Rafała i swoje z powykrzywianą twarzą i napisał:

Ja też kiedyś byłem Jonkiszem

Rafał Jonkisz, Szymon Majewski
Facebook

 

Reakcja Rafała Jonkisza? Niby polajkował żarty Szymona Majewskiego, ale okazuje się, że wcale mu się to nie spodobało. Na grupie dla swoich fanów napisał, że Majewski na siłę próbuje być śmieszny i że wcześniej takich sztuczek próbował z Rafałem Maślakiem. Co jeszcze?

Kolejny starszy pan, który na siłę próbuje być śmieszny. Najpierw próbował zbijać lajki na Rafale Maślaku, a teraz na mnie🙉🙈 Z całym szacunkiem dla osoby pana Szymona Majewskiego, w pewnym wieku, pewne rzeczy po prostu nie przystoją😄 To jest wszystko takie wymuszone i na siłę 😔Mimo wszystko pozdrawiam i też dam lajka - zawsze będzie o jednego więcej - napisał Rafał Jonkisz.

Rafał Jonkisz, Szymon Majewski
Facebook

 

Czy słusznie Rafał Jonkisz się oburzył? Już nie raz celebryci mieli za złe Szymonowi Majewskiemu, że ich kosztem chce się wypromować i by było o nim głośno. Czy taki cel ma Szymon Majewski? Czy zwyczajnie śmieje się dla samego funu? Jedno jest pewne, panowie chyba już się nie polubią.

 

Zobacz także: Afera koperkowa, czyli Rafał Maślak odpowiada Szymonowi Majewskiemu: "Dziękuję za zainteresowanie moim łonem"

 

Rafał Jonkisz ma ogromne rzesze fanów, którzy stoją za nim murem i też nie podoba im się, żart Majewskiego.

Rafał Jonkisz bez koszulki
Mat. prasowe

 

Szymon Majewski pracuje teraz w radiu Zet, ale już od wielu lat można głównie czytać jego przemyślenia w Internecie.

Szymon Majewski
ONS

Więcej na temat Szymon Majewski Rafał Jonkisz
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23