Party Stories
Brad Pitt skomentował aferę z Sony
ONS
Newsy

Angelina Jolie i Brad Pitt zostali rodzicami! To już ich siódme dziecko

Wzruszająca historia adopcji

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta cieszy się największym zainteresowaniem fanów i mediów w światowym show-biznesie. Wszystko za sprawą nieskazitelnego wizerunku - perfekcyjnych partnerów, rodziców i aktorów. Para dotychczas wychowywała szóstkę dzieci. Teraz rodzina powiększyła się kolejnego członka, a mianowicie dwuletniego Moussa, który został ocalony z wojny w Syrii.

Mały uchodźca został znaleziony przez hollywoodzką parę w obozie w Turcji. Dwulatka dostrzegła Angelina, kiedy pojechała z misją ONZ. Aktorzy od razu uruchomili proces adopcyjny. Według informacji "Woman's Day", Angelinę wzruszyła historia chłopca, który podszedł otrzeć jej łzy. Jolie odwdzięczyła się mocno przytulając Moussa i spędzając z nim resztę czasu podczas swojego pobytu.

Mamy nadzieję, że siódme dziecko pozwoli Jolie i Pittowi zażegnać wszelkie kryzysy.

Zobacz: Jolie i Aniston razem na imprezie pierwszy raz od wielu latŚlub Angeliny i Brada:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Żarty z sukni ślubnej Angeliny Jolie
ONS
Newsy
Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej
Zamiast zachwytów stała się obiektem drwin

Po ujawnieniu informacji o cichym ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta , wszyscy czekali na ujawnienie pierwszych zdjęć z ceremonii. Para zdecydowała się sprzedać fotografie dwóm magazynom - w Stanach Zjednoczonych popularnemu "People", na świecie zaś "Hello". Mały podgląd na uroczystość gwiazd zadziwił chyba każdego. Przypomnijmy: Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna Najwięcej uwagi poświęcono oczywiście sukni ślubnej Angeliny. Aktorka zdecydowała się na projekt Versace, ale postanowiła dodać do niego coś bardzo osobistego. Na welonie znalazły się kolorowe rysunki jej dzieci, naniesione specjalną techniką. Pomysł ten podzielił internautów - początkowo wzbudził zachwyt i został uznany za piękny gest. Z drugiej strony nie brakuje głosów krytyki i żartów. W sieci pojawiły się już pierwsze memy porównujące kreację ślubną Jolie do... lodówki czy choinki. Trzeba przyznać, że ich autorom nie brakuje wyobraźni. A wam co przypomina suknia Angeliny? Zobacz: Donatella pokazała projekt sukni ślubnej Angeliny. Bardzo różni się od efektu końcowego? Ślub Angeliny i Brada w magazynach:

Angelina Jolie w okularach
Newsy
Niania dzieci Jolie i Pitta: "Dzieci bardziej słuchały się Brada, 9 niań nie było w stanie ich przypilnować!"

Niania dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta ujawnia kulisy pracy w ich domu! Od kilku dni świat huczy o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie, o który wystąpiła sama aktorka. Gwiazda jako powód rozstania podała niezgodność co do sposobu wychowywania dzieci. Kilka dni później w sprawie Brada Pitta wszczęto postępowanie odnośnie znęcania się na dziećmi zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Aktor oczywiście wszystkiemu zaprzecza, ale do pojednania tej pary raczej nie dojdzie. Niania dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta ujawnia kulisy związku Tymczasem w amerykańskim tabloidzie "In Touch" pojawiła się relacja niani, która zdradziła, jak wyglądało życie w domu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Okazuje się, że sześcioro dzieci to ogromne wyzwanie i nianiom ciężko było nad nimi zapanować. Dzieci ze względu na nieregularny tryb pracy rodziców nie mogły chodzić do normalnej szkoły w związku z tym w ich domu obecny był też nauczyciel. Najmłodsze dziecko pary, Maddox, uczęszczało do jednej z placówek w Los Angeles, ale niestety bez rezultatu. "In Touch" dotarło do jednej z niań ( a było ich 6 - po jednej na każde dziecko), która zdradziła, że rzeczywistość w domu Angeliny Jolie i Brada Pitta była dość ciężka. W szystko za sprawą ciągłych kłótni Maddoxa i Paxa, którzy też niejednokrotnie bili się i szarpali. Najwięcej sensacji wzbudza jednak historia, która miała miejsce, kiedy Maddox miał 10 lat. Chłopiec upił się i jeździł autem dookoła posesji rodziców! Dzieci trochę bardziej słuchały się Brada, ale tak naprawdę żadne z nich nie miało nad nimi pełnej kontroli. Kiedyś cała szóstka biegała po domu w środku nocy, by obudzić rodziców i wyrwać ich z łóżka. Najstarszy Maddox od zawsze był zafascynowany bronią i wojną, dlatego Angelina Jolie postanowiła kupić mu sztylety. Podobno kiedy Jolie i Pitt chcieli pobyć sami musieli...

Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali intercyzę
ONS
Newsy
Jolie i Pitt podpisali intercyzę. Co z dziećmi i ogromnym majątkiem w razie rozwodu?
Zaskakująca decyzja pary

Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta z pewnością już teraz można uznać za najważniejsze zagraniczne wydarzenie w show-biznesie. Do dziś świat komentuje nietypową suknię ślubną aktorki. Nie wszystkim przypadła ona do gustu. Przypomnijmy:  Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej Wiele osób zastanawia się, co stanie się z dziećmi i majątkiem w razie rozwodu. Jak donosi serwis posh24.com małżonkowie bardzo sobie ufają, ale mimo wszystko podpisali intercyzę. Jeżeli miałoby dojść do rozstania pary, dziećmi zajmie się Angelina. Ponadto, ustalili, że majątek, który szacuje się na ponad 425 milionów dolarów, zostanie rozdzielony w sprawiedliwy sposób - każdy otrzyma tyle, ile wniósł do rodzinnego budżetu. Natomiast wspólnie zarobione pieniądze zostaną przekazane dzieciom. Jesteście zaskoczeni? Zobacz:  Aniston przeżywa ślub Jolie i Pitta. Postawiła ostry warunek dziennikarzom Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner