Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Jolanta Pieńkowska kończy 52 lata! Pamięcie, jak kiedyś wyglądała? Oś czasu Party.pl

Jolanta Pieńkowska kończy 52 lata! Pamięcie, jak kiedyś wyglądała? Oś czasu Party.pl

Jolanta Pieńkowska urodziła się 20 listopada 1964 roku. Dziennikarka dziś kończy 52 lata! Dzisiejsza gwiazda telewizji ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Warszawie. Zanim związała się z mediami, pracowała jako stewardessa oraz asystentka ambasadora USA. 

 

Zobacz też: Jolanta Pieńkowska straciła pracę w TVN24?! Jej program spada z anteny!

 

Pracę w Telewizji Polskiej otrzymała dzięki wygraniu konkursu. Przez wiele lat była prezenterką głównego wydania "Wiadomości". Obecnie związana jest ze stacją TVN24 BiŚ. Jolanta Pieńkowska to jedna z... najbogatszych Polek. Jej mężem jest miliarder Leszek Czarnecki. 

 

Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

 

Polecamy: Chcesz odnieść sukces w pracy? Buduj dobre kontakty

 

Jolanta Pieńkowska kończy 52 lata! Życzymy wszystkiego najlepszego.

Jolanta Pieńkowska
ONS

Pieńkowska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych prezenterek telewizyjnych w Polsce.

Jolanta Pieńkowska nagrywa płytę z kolendami
AKPA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
HIT: Jolanta Pieńkowska RECYTUJE tekst "Rolowania"
Lepiej niż Natasza Urbańska?

Natasza Urbańska na początku tego roku wypuściła do sieci swój nowy teledysk "Rolowanie" z nadzieją, że w końcu przyniesie jej to upragniony przebój. Jej prośby zostały wysłuchane, przynajmniej częściowo, bowiem klip faktycznie stał się hitem w sieci, ale o bardzo wątpliwej reputacji. Wokalistka broni jednak swojego dzieła. Przypomnijmy: "Tak się bawi wiele dziewczyn, czasami jest fejs demolejszyn!" Internet opanował prawdziwy szał na "Rolowanie", a internauci ścigają się w wymyślaniu coraz to nowych memów, filmików czy grafik z wykorzystaniem scen z teledysku Urbańskiej. Na YouTube pojawiają się również pierwsze parodie klipu, a tekst utworu to wciąż dla wielu zagadka . Sprawie postanowiła przyjrzeć się bliżej redakcja "Dzień Dobry TVN" z Jolantą Pieńkowską na czele, która poprosiła znanego profesora o analizę liryczną piosenki Nataszy. Zobacz: "Ludzie nie chcą oglądać Nataszy w takim wydaniu" Jolanta pokusiła się też o odczytanie kilku wersów na głos, dodając przy tym, że totalnie nie rozumie przesłania piosenki. Dziennikarka w sobie tylko znanym stylu przeczytała pierwsze linijki "przeboju" z bardzo opanowanym głosem, choć całość skwitowała zabawnym grymasem twarzy.  

Jolanta Pieńkowska straci pracę?
Newsy
Jolanta Pieńkowska straciła pracę w TVN24?! Jej program spada z anteny!
Jolanta Pieńkowska straciła pracę w TVN24?! Jej program spada z anteny!

Jolanta Pieńkowska straci pracę? Program "Świat" w TVN 24 BIS, który prowadziła,   spada z anteny! Jednak jak informują wirtualnemedia.pl, dziennikarka nie musi się o to martwić. W jego miejsce wejdzie dodatkowa część "Faktów z zagranicy", która zostanie przedłużona o rozmowy z gośćmi. Jedną z osób, która będzie przeprowadzała te wywiady ma być właśnie Jolanta Pieńkowska . Jolanta Pieńkowska dostanie nowy program To jednak nie wszystko. Jolanta Pieńkowska ma dostać również nowy program! Na razie jednak szczegóły owiane są tajemnicą. Po odejściu z "Dzień Dobry TVN" w 2014 roku gwiazda związana jest ze stacją TVN 24 BIS: Są takie momenty w życiu, że coś się kończy, coś się zaczyna - powiedziała na zakończenie piątkowego wydania ”Świat” dziennikarka. Żałujecie?   Zobacz także: Miszczak zabrał głos w sprawie odejścia Pieńkowskiej. Zdradził prawdziwe powody   Jolanta Pieńkowska nie musi martwić się o pracę. Jolanta Pieńkowska związana jest z TVN 24 BIS od 2 lat.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner