Asia i Leszek M jak miłość
MTL Maxfilm

To już koniec romansu Joasi i Leszka? Chodakowska ucieknie przed milionerem!

Asia i Leszek M jak miłość
MTL Maxfilm

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" zakończy związek z Leszkiem (Sławek Uniatowski)? Chodakowska po śmierci ukochanego męża bardzo długo nie mogła poradzić sobie z tak wielką stratą i nie wyobrażała sobie życia u boku innego mężczyzny. Wszystko zmieniło się, kiedy poznała przystojnego milionera, Leszka Krajewskiego. Joasia od samego początku zwróciła na niego uwagę, a z czasem narodziło się między nimi uczucie.

Niestety, jak już wiemy, sielanka nie trwała zbyt długo... Jakiś czas temu okazało się, że była partnerka Leszka jest z nim w ciąży. Milioner ukrywał ten fakt przed Joasią, ale Nina (Agnieszka Judycka) powiedziała jej, że spodziewa się dziecka. Czy teraz Chodakowska postanowi rozstać się z Leszkiem?

Joasia ucieknie przed Leszkiem w "M jak miłość"

Jak informuje portal superseriale.se.pl, już w 1470. odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej kłótni między Joasią a Leszkiem. Chodakowska będzie wściekła na Krajewskiego za to, że nie powiedział jej o ciąży byłej partnerki. Po awanturze zrozpaczona Joasia postanowi wyjechać do Grabiny, żeby uciec przed Leszkiem. Chodakowska nie będzie się jednak spodziewać tego, że Wojtuś (Feliks Matecki) zdradzi milionerowi, gdzie się ukrywają. Według doniesień portalu Leszek zdecyduje się na poważną rozmowę z Niną i powie jej, że nie chce z nią być, a później wyruszy do Grabiny! Milioner będzie prosił Asię o wybaczenie. 

Czy Chodakowska wybaczy Leszkowi? A może raz na zawsze zakończy związek z milionerem? Tego dowiemy się już wkrótce! 

Zobacz także: Ula i Bartek rozwiodą się, a Janek zostanie postrzelony! Dramatyczne wydarzenia w "M jak miłość"...

Joasia urządzi Leszkowi ostrą awanturę

Basia Kurdej-Szatan M jak miłość Asia
mat. prasowe

Czy Leszek odzyska Joasię?

Leszek Krajewski M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04