Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z partnerem
Instagram

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z ukochanym. Romantycznie!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z partnerem
Instagram

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno publicznie przyznała, że jest zakochana! Zdradziła, że jej ukochany chce zachować swoją prywatność, dlatego w sieci nie było żadnych ich wspólnych zdjęć... aż do teraz! Na Instagramie uczestniczki czwartej edycji ślubnego show, pojawiło się właśnie pierwsze romantyczne zdjęcie z partnerem. Widać, że są ze sobą szczęśliwi. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy?

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z ukochanym 

Joanna zyskała sympatię widzów dzięki swojemu udziałowi w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety pomimo jej starań jej związek z Adamem, programowym mężem, nie miał szansy na przetrwanie. Uczestnik nie chciał walczyć o uczucia Asi, ostatecznie informując ją, że w jego życiu wydarzyło się coś, co uniemożliwia mu kontaktowanie się z nią. Dziś wiemy, że ma inną partnerkę i właśnie urodziło mu się dziecko. 

Joanna nie załamała się jednak po niepowodzeniach w programie. Odważna decyzja i pomoc ekspertów pomogła jej ponownie odzyskać wiarę w siebie. Dziś jest szczęśliwie zakochana, a miłość czekała na nią bliżej niż mogłoby się wydawać! Swojego obecnego partnera poznała dzięki swojej kuzynce. Końcowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ze swoim udziałem, Joanna oglądała już w ramionach ukochanego! Do tej pory nie pokazała jednak wspólnej fotografii z partnerem. Dopiero dziś pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie: 

Nie ważne gdzie, ważne z kim - napisała, publikując zdjęcie, na którym trzyma go za rękę

Trzymamy kciuki za tę miłość! 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała nam o pierwszej randce z nowym partnerem!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z partnerem

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z partnerem
Instagram

Joanna poznała swojego obecnego partnera już podczas emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka przyznała, że to jej kuzynka opowiedziała mu o jej udziale w programie więc nie musiała się stresować informowaniem go o tym. Nowy partner wspierał ją podczas emisji kolejnych odcinków. 

Joanna Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05