Instagram

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcia swojego dziecka i wylała się na niego fala hejtu. Jak zareagował?

Instagram

Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się pokazać swoje dziecko! Niedawno opublikował relację na Instastories, gdzie pochwalił się swoją partnerką, a teraz poszedł o krok dalej i ostatecznie potwierdził, że niedawno został ojcem! Fani programu są zachwyceni zdjęciem, ale pojawiło się też mnóstwo krytycznych komentarzy, a niektóre z nich są skierowane do partnerki uczestnika programu.  Adam postanowił zareagować i upublicznił te wpisy! 

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się zdjęciem swojego dziecka!

Małżeństwo Joanny i Adama w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyło się rozwodem. Ich relacja w programie była dosyć kontrowersyjna i od początku w ich relacji pojawiały się zgrzyty. Po zakończeniu emisji uczestnik zdradził, że jego życie całkowicie się zmieniło, co wywołało falę spekulacji, że z kimś się spotyka. Jednak Adam nie komentował tych plotek - do czasu! Niedawno pokazał zdjęcie z nową partnerką, a  potem umieścił relację ze spaceru, na którym para prowadzi wózek z dzieckiem. Teraz Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdził, że został ojcem i pokazał zdjęcie dziecka ze wzruszającym opisem:

To jest moja Mała Wielka Miłość 😍🥰😘 Najwieksza duma Tatusia 🤗😍😍😍
#happydad #mojeszczescie #mojemałecudo💕  - napisał na Instagramie. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

Fani szybko pospieszyli z gratulacjami, pisząc:

Adam gratuluję, śliczne stópki maleństwa

Gratulacje 😊

Gratulacje 🤗👏🤗 niech się zdrowo chowa

Jednak pod zdjęciem pojawiło się też mnóstwo krytycznych komentarzy od osób, które uważają, że Adam nie zachował się w porządku w stosunku do Joanny. Niektóre z nich były skierowane do jego partnerki i te uczestnik postanowił upublicznić na swoim Instagramowym koncie. Jednak taki sposób walki z hejtem spotkał się z falą krytyki. Niektórzy Internauci uważają, że w ten sposób mężczyzna sam nakręca falę hejtu i robi prowokację. 

 

Adam ze Ślubu od pierwszego wejrzenia hejtowany w sieci
Instagram/ adam_nie_officjal

Niedawno Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się zdjęciem swojej partnerki. 

 

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48