Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook

"Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro skomentowała informacje, które pojawiły się w sieci na temat tego, że za wypowiedź do mediów żąda aż dwóch tysięcy złotych. Rolniczka wyjaśniła, że jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu. 

Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat, szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę - pisała zdenerwowana. 

Post Małgosi Borysewicz skomentowała Joanna z szóstej edycji:

Pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to, że ułożyłam sobie życie

Co jeszcze napisała? 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska"

Joanna z "Rolnik szuka żony" wspiera Małgosię Borysewicz 

Post Małgosi Borysewicz na temat jej potyczki z mediami oraz braku chęci udzielania wywiadów skomentowała Joanna, uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony". W programie była kandydatką Sławomira i to właśnie m. in. ją rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo. Podczas finałowego odcinka jednak nie pojawiła się w studio, natomiast dzięki połączeniu wideo porozmawiała z Sewerynem o swoich odczuciach. Wówczas okazało się również, że Joanna po programie zakochała się i spodziewa się dziecka. Od tamtego czasu nie udzielała się już medialnie.  

Tym razem postanowiła wypowiedzieć się pod potem zdenerwowanej Małgosi i nawiązać do swojej historii: 

Małgosiu,nie denerwuj się ;) Gdy ja urodziłam, również skrzynka pocztowa pękała od pytań szmatławców, propozycji wywiadów i chęci udostępniania zdjęć córki. W życiu bym się na to nie zgodziła, a partner proponował to samo - napisz, że za 5 tysięcy pogadasz, odrazu przestaną pisać. 😂 Oczywiście, to byłby żart, bo ani ja ani partner takich (ani zresztą żadnych innych) pieniędzy byśmy nie chcieli. Nie pozwoliłam sobie na to, bo pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to,że ułożyłam sobie życie 🥰 choć ten hejt na mnie zniosłam mimo stanu błogosławionego całkiem nieźle, to na pierdyliard próśb tych „dziennikarzy” nie miałam zamiaru odczytać, a co dopiero odpisać. :) Choć moja z przygoda z programem była całkiem inna, to życzę Ci siły i zdrówka ❤️

Niektórzy komentujący zauważają, że osoby zgłaszające się do programów telewizyjnych muszą liczyć się z zainteresowaniem mediów i zwracać większa uwagę na to, co piszą w sieci. Myślicie, że Małgosia Borysewicz po tej sytuacji postanowi ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Kiedy kolejny odcinek show TVP 1? Znamy datę emisji

Joanna z "Rolnik szuka żony" pociesza Małgosię Borysewicz zdenerwowaną informacjami na swój temat w sieci. 

Małgosia Borysewicz w "Rolnik szuka żony" zdradziła imię córki!
Instagram

Małgosia i Paweł Borysewiczowie oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. 

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01