Party Stories
Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy

"Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro skomentowała informacje, które pojawiły się w sieci na temat tego, że za wypowiedź do mediów żąda aż dwóch tysięcy złotych. Rolniczka wyjaśniła, że jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu. 

Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat, szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę - pisała zdenerwowana. 

Post Małgosi Borysewicz skomentowała Joanna z szóstej edycji:

Pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to, że ułożyłam sobie życie

Co jeszcze napisała? 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska"

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Joanna z "Rolnik szuka żony" wspiera Małgosię Borysewicz 

Post Małgosi Borysewicz na temat jej potyczki z mediami oraz braku chęci udzielania wywiadów skomentowała Joanna, uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony". W programie była kandydatką Sławomira i to właśnie m. in. ją rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo. Podczas finałowego odcinka jednak nie pojawiła się w studio, natomiast dzięki połączeniu wideo porozmawiała z Sewerynem o swoich odczuciach. Wówczas okazało się również, że Joanna po programie zakochała się i spodziewa się dziecka. Od tamtego czasu nie udzielała się już medialnie.  

Tym razem postanowiła wypowiedzieć się pod potem zdenerwowanej Małgosi i nawiązać do swojej historii: 

Małgosiu,nie denerwuj się ;) Gdy ja urodziłam, również skrzynka pocztowa pękała od pytań szmatławców, propozycji wywiadów i chęci udostępniania zdjęć córki. W życiu bym się na to nie zgodziła, a partner proponował to samo - napisz, że za 5 tysięcy pogadasz, odrazu przestaną pisać. 😂 Oczywiście, to byłby żart, bo ani ja ani partner takich (ani zresztą żadnych innych) pieniędzy byśmy nie chcieli. Nie pozwoliłam sobie na to, bo pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to,że ułożyłam sobie życie 🥰 choć ten hejt na mnie zniosłam mimo stanu błogosławionego całkiem nieźle, to na pierdyliard próśb tych „dziennikarzy” nie miałam zamiaru odczytać, a co dopiero odpisać. :) Choć moja z przygoda z programem była całkiem inna, to życzę Ci siły i zdrówka ❤️

Niektórzy komentujący zauważają, że osoby zgłaszające się do programów telewizyjnych muszą liczyć się z zainteresowaniem mediów i zwracać większa uwagę na to, co piszą w sieci. Myślicie, że Małgosia Borysewicz po tej sytuacji postanowi ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Kiedy kolejny odcinek show TVP 1? Znamy datę emisji

Joanna z "Rolnik szuka żony" pociesza Małgosię Borysewicz zdenerwowaną informacjami na swój temat w sieci. 

Małgosia Borysewicz w
Instagram

Małgosia i Paweł Borysewiczowie oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. 

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
pary Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
QUIZ! Oni znaleźli miłość dzięki "Rolnik szuka żony"! Pamiętasz wszystkie pary? Sprawdź się!

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już siedmiu edycji i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a w każdą niedzielę przed telewizorami gromadzi miliony widzów.  Dzięki udziałowi w programie miłość i rodzinne szczęście znalazło już wiele par. Niektóre z nich mają już dzieci i czekają na narodziny kolejnych członów rodziny, inni budują domy marzeń. Jeśli należycie do fanów programu "Rolnik szuka żony" i oglądacie go od pierwszej edycji rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, ile pamiętacie z poprzednich edycji.

Tym razem mamy dla Was quiz z "rolnikowych" związków. Koniecznie pochwalcie się wynikami w komentarzach!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, na jakim etapie jest budowa ich domu! Spójrzcie na ten film! 

Program " Rolnik szuka żony " doczekał się już siedmiu edycji i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a w każdą niedzielę przed telewizorami gromadzi miliony widzów.  Dzięki udziałowi w programie miłość i rodzinne szczęście znalazło już wiele par. Niektóre z nich mają już dzieci i czekają na narodziny kolejnych członów rodziny, inni budują domy marzeń. Jeśli należycie do fanów programu "Rolnik szuka żony" i oglądacie go od pierwszej edycji rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, ile pamiętacie z poprzednich edycji. Tym razem mamy dla Was quiz z "rolnikowych" związków. Koniecznie pochwalcie się wynikami w komentarzach! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, na jakim etapie jest budowa ich domu! Spójrzcie na ten film! 

Małgosia z Rolnik szuka żony
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska"

Małgosia Borysewicz z " Rolnik szuka żony " postanowiła oficjalnie odnieść się do informacji, że za swoją wypowiedź do mediów zażądała aż dwóch tysięcy złotych. W emocjonalnym wpisie podkreśliła, że nie pozwoli na szarganie swojego dobrego imienia. Postanowiła wytłumaczyć dlaczego zdecydowała się na wysłanie SMSa z budzącą kontrowersję kwotą za udzielenie wywiadu.  Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz powiedziała dość! Ostro zareagowała na medialne doniesienia na swój temat! Małgorzata Borysewicz komentuje plotki na swój temat Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz poznali się na planie czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Bardzo szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, którzy do dziś śledzą ich losy w sieci. Małgosia i Paweł jednocześnie stali się jedną z najpopularniejszych par, które zaistniały w hitowym programie TVP. Aktualnie są rodzicami Rysia i oczekują na narodziny córeczki. Osobiście są bardzo aktywni w sieci, do tej pory również sporadycznie udzielali wywiadów. W ostatnich dniach kontrowersje wzbudził fakt, że Małgosia Borysewicz zażądała dwóch tysięcy złotych za rozmowę. Rolniczka postanowiła odnieść się do sytuacji, której efektem okazała się być budząca kontrowersje kwota: Kochani. Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat, szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę. Na portalu (...) pewna Pani podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem ukazał się fragment prywatnej konwersacji rozpoczętej przez pewną ,,dziennikarkę”, jest to tylko część historii. Rozumiem że w dzisiejszym świecie muszę według co niektórych dla podbicia lików ujawniać swoje szczegóły z życia ale w chwili obecnej - ważnej dla mojej rodziny - nie chcę i nie...

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram
Newsy
Rolnik szuka żony. Małgosia Borysewicz zdradziła, jak radzi sobie po porodzie: "Chciałabym się podzielić swoimi doświadczenia, ale..."

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories zdradziła, jak radzi sobie po narodzinach drugiego dziecka. Przy okazji, mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć, jak prezentuje się młoda mama po porodzie, który odbył się ponad trzy tygodnie temu. Była uczestniczka programu o poszukujących miłości rolnikach wygląda naprawdę świetnie! Sprawdźcie, co powiedziała! Małgosia Borysewicz wróciła na Instagram Małgosia Borysewicz zaledwie kilka dni temu przekazała swoim fanom radosną wiadomość. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdradziła wówczas, że trzy tygodnie wcześniej po raz drugi została mamą, a na świecie pojawiła się jej córeczka Blanka. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili - napisała wtedy młoda mama. Teraz, kilka dni później Małgosia Borysewicz nagrała krótką relację na InstaStories podczas której zdradziła, jak sobie radzi po powrocie do domu.  Chciałam powiedzieć, że mieliśmy ostatnio bardzo ważny czas dlatego się wyłączyliśmy, teraz oczywiście nie mam aż za dużo tego wolnego czasu, ale łapie te wolne chwile i momenty i chcę się tymi radosnymi momentami z wami podzielić. Jesteśmy w domu i to jest najważniejsze. Myślę, że dla mamy taki czas z dziećmi jest najważniejszy, i z mężem oczywiście! - powiedziała Małgosia Borysewicz. Jak sobie radzimy? Myślę, że nie tak źle. Mamy jakąś zupę, kotlety w piekarniku czyli przeżyjemy- dodała. Spójrzcie, jak kilka tygodni po porodzie prezentuje się młoda mama! Małgosia Borysewicz pokazała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner