Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na 10-leciu La Mania
AKPA fot. Mieszko Piętka
Newsy

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się wzruszającym nagraniem ze ślubu! Synowie poprowadzili ją do ołtarza

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się wzruszającym nagraniem ze ślubu! Synowie poprowadzili ją do ołtarza

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie!  To była uroczystość jak z bajki i już kilka dni temu mogliśmy zobaczyć wyjątkowe zdjęcia z tej pięknej ceremonii - projektantka opublikowała je na swoim Instagramie. Teraz Joanna Przetakiewicz postanowiła pochwalić się również nagraniem z tego wyjątkowego dnia. Gwiazda zamieściła również wzruszający wpis. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!

Kompletujesz kreację na ślub syna? Wykorzystaj kody rabatowe Sinsay i zamów modne dodatki do stylizacji!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens rzeczywiście wyprowadzają się z Polski? Wiemy!

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się wzruszającym nagraniem ze ślubu! Synowie poprowadzili ją do ołtarza

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Jeszcze jakiś czas temu piękna projektantka mówiła, że razem ze swoim ukochanym planuje ślub na początku października. Jednak jak się okazało, para zdecydowała się na sekretną uroczystość, która odbyła się wcześniej, niż zapowiadali.  Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy prawie do końca - o tej pięknej uroczystości dowiedzieliśmy się, gdy jeden z gości opublikował na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych projektantki mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia z jej ślubu z Rinke Rooyens'em. Teraz zaś gwiazda opublikowała wzruszające nagranie, na którym widzimy jak synowie odprowadzają ją do ołtarza. Pod wideo znalazł się również przepiękny wpis. 

Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu.
-Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam.
Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. [...] I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️
Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️
Bez odkładania na później.
Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem.
Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają.
Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza ♥️‼️ - napisała pod nagraniem Joanna Przetakiewicz. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od wzruszonych fanów!

- Jak cudnie Cię chłopcy odprowadzili 😍💙💙💙

- Wzruszyłam się!! Prawdziwej miłości nie oszukasz. 😍❤️ Widać na pierwszy rzut oka!! 🥰

- Kochani mam gęsia skórkę i nie mogę ukryć wzruszenia ! ❤️❤️❤️

- Piękne! Cudowny gest, że chłopcy Cię odprowadzali do ołtarza! Oddali w ręce Męża 🙏🏼💙 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem przepiękny filmik z uroczystości zaślubin Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyens'a! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. -Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam. Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️ Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️ Bez odkładania na później. Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem. Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają. Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza ♥️‼️#lovemyfamily #wedding #happiness #eranowychkobiet

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Para postanowiła wziąć sekretny ślub! O wszystkim media i fani dowiedzieli się dopiero wtedy, gdy jeden z gości opublikował zdjęcie z ceremonii w sieci. Dopiero kilka dni później pojawiły się przepiękne zdjęcia z tego dnia, na instagramowym profilu projektantki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 

Zobacz także
Joanna Przetakiewicz

Wiemy jak Joanna Przetakiewicz dba o swoją urodę. Sprawdź, którą z polskich marek ostatnio pokochała

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za niebezpieczne przewożenie psa w samochodzie

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki! Przewoziła psa pod nogami kierowcy: "To co najmniej nieodpowiedzialne!"

 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub
Newsy
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!

Joanna Przetakiewicz  i Rinke Rooyens niedawno powiedzieli sobie skramentalne "tak"! Para trzymała wszystko w tajemnicy i o ich ślubie dowiedzieliśmy się dopiero wtedy, gdy jeden z gości opublikował zdjęcie z tej uroczystości w mediach społecznościowych. Teraz jednak możemy zobaczyć o wiele więcej na Instagramie Joanny Przetakiewicz, na którym pojawiły się przepiękne zdjęcia z tej wyjątkowej chwili. To był ślub jak z bajki! Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Zakochani Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują 10-lecie La Manii! Zabrali też psa  Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili zalegalizować swój związek. Jeszcze jakiś czas temu piękna projektantka mówiła, że sakramentalne "tak" powie Rooyensowi na początku października. Jednak jak się okazało, para wszystkich "wykiwała", a ich sekretny ślub odbył się wcześniej! Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy prawie do końca. O tej pięknej uroczystości dowiedzieliśmy się, gdy jeden z gości opublikował na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia. Na fotografii nie mogliśmy jednak zobaczyć zbyt wiele, ale za to teraz - zdecydowanie tak! Właśnie na Instagramie Joanny Przetakiewicz pojawiły się pierwsze zdjęcia ze ślubu, na których możemy zobaczyć jak wspaniale została przygotowana ta uroczystość. Pod fotografiami pojawił się również wzruszający wpis projektantki.  Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. [...] Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za...

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz przytuleni
Instagram/joannaprzetakiewicz
Newsy
Rinke Rooyens przygotował niezwykłą niespodziankę dla Joanny Przetakiewicz z okazji rocznicy ślubu!
Rinke Rooyens bardzo się postarał, aby jego żona, Joanna Przetakiewicz, zapamiętała ich pierwszą rocznicę ślubu do końca życia! O takiej niespodziane marzy każda kobieta!

Minął już rok odkąd Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie "tak". Ich ślub był jak z bajki, dlatego nie inaczej było również teraz, gdy małżonkowie świętowali swoją pierwszą rocznicę ślubu! Mąż projektantki stanął na wysokości zadania i przygotował dla niej niesamowitą niespodziankę, której z pewnością Joanna Przetakiewicz nigdy nie zapomni. Ponadto na profilu Rinke Rooyensa pojawił się również wyjątkowy filmik z ich pierwszej ceremonii zaślubin. Musicie to zobaczyć! Zobacz także:  Joanna Przetakiewicz załatwia sprawy z torebką za... 120 tysięcy złotych! Zdjęcia paparazzi   Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują pierwszą rocznicę ślubu Ich miłość jest jak z bajki - kochają się, wspierają i zawsze mogą na siebie liczyć. Mowa oczywiście o Joannie Przetakiewicz i Rinke Rooyensie , którzy rok temu ślubowali sobie miłość i wierność. Co więcej, zakochani postanowili powiedzieć sobie "tak" aż dwa razy! Pierwsza uroczystość odbyła się 29 września 2020 w domu projektantki . I właśnie przepiękne nagranie z tego dnia możemy teraz zobaczyć na instagramowym profilu Rinke Rooyensa. Sami spójrzcie, jak pięknie wszystko zostało zorganizowane!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Rinke Rooyens (@rinkerooyens) Zobacz także:  Joanna Przetakiewicz o chorobie męża, relacji z jego synem i sile kobiet! Niezwykły wywiad z gwiazdą Drugi ślub pary odbył się natomiast w słonecznej Grecji . Tysiące internautów zachwycało się organizacją tego wydarzenia - było pięknie,...

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz
East News
Newsy
Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? Jedno zdjęcie wzbudziło podejrzenie fanów. "Widzę, że rodzina się powiększy!”
Rodzina Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyersa się powiększy? Fani dostrzegli jeden szczegół. Padły już pierwsze gratulacje.

Po ponad dwóch latach Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zdecydowali się sformalizować swój związek. Po ślubie cywilnym, który odbył się w Polsce, zakochani wraz z najbliższymi wyruszyli do słonecznej Grecji, gdzie miała miejsce ceremonia niczym z bajki. Kiedy na początku października gwiazda opublikowała zdjęcia z uroczystości, którą do końca udało ją się utrzymać w tajemnicy, fani nie kryli zachwytów. Teraz jednak, na jednej z fotografii, internauci dostrzegli jeden szczegół. Czy Joanna Przetakiewicz ponownie ma coś do ukrycia? Zobacz także:  Tak mieszka Joanna Przetakiewicz! Jej londyński apartament opływa w luksusie Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? Fani dostrzegli jeden szczegół  Czy rodzina Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa się powiększy? Choć obydwoje mają dzieci z poprzednich związków, Rinke jednego, Joanna trzech, nie uciszyło to spekulacji fanów, którzy czekali na kolejny krok swojej ulubionej pary. 52-letnia gwiazda po raz kolejny zostanie mamą? Internautom rzucił się w oczy jeden szczegół.  Fani Joanny Przetakiewicz bacznie śledzą w mediach społecznościowych nie tylko ją, ale również jej męża. To właśnie na Instagramie Rinke Rooyensa  pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło w nich podejrzenia. Producent podzielił się z obserwatorami trzema fotografiami, na których wraz z Joanną Przetakiewicz, oddają się czułym gestom na malowniczej plaży. Choć większość komentarzy internautów to komplementy na temat zakochanych, jedna z fanek postanowiła zareagować na delikatnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy: Wow! Widzę ze rodzina się powiększy! Gratulacje!         Wyświetl ten post na Instagramie.      ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik