Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na 10-leciu La Mania
AKPA fot. Mieszko Piętka

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się wzruszającym nagraniem ze ślubu! Synowie poprowadzili ją do ołtarza

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na 10-leciu La Mania
AKPA fot. Mieszko Piętka

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie!  To była uroczystość jak z bajki i już kilka dni temu mogliśmy zobaczyć wyjątkowe zdjęcia z tej pięknej ceremonii - projektantka opublikowała je na swoim Instagramie. Teraz Joanna Przetakiewicz postanowiła pochwalić się również nagraniem z tego wyjątkowego dnia. Gwiazda zamieściła również wzruszający wpis. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!

Kompletujesz kreację na ślub syna? Wykorzystaj kody rabatowe Sinsay i zamów modne dodatki do stylizacji!

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się wzruszającym nagraniem ze ślubu! Synowie poprowadzili ją do ołtarza

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Jeszcze jakiś czas temu piękna projektantka mówiła, że razem ze swoim ukochanym planuje ślub na początku października. Jednak jak się okazało, para zdecydowała się na sekretną uroczystość, która odbyła się wcześniej, niż zapowiadali.  Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy prawie do końca - o tej pięknej uroczystości dowiedzieliśmy się, gdy jeden z gości opublikował na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych projektantki mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia z jej ślubu z Rinke Rooyens'em. Teraz zaś gwiazda opublikowała wzruszające nagranie, na którym widzimy jak synowie odprowadzają ją do ołtarza. Pod wideo znalazł się również przepiękny wpis. 

Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu.
-Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam.
Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. [...] I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️
Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️
Bez odkładania na później.
Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem.
Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają.
Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza ♥️‼️ - napisała pod nagraniem Joanna Przetakiewicz. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od wzruszonych fanów!

- Jak cudnie Cię chłopcy odprowadzili 😍💙💙💙

- Wzruszyłam się!! Prawdziwej miłości nie oszukasz. 😍❤️ Widać na pierwszy rzut oka!! 🥰

- Kochani mam gęsia skórkę i nie mogę ukryć wzruszenia ! ❤️❤️❤️

- Piękne! Cudowny gest, że chłopcy Cię odprowadzali do ołtarza! Oddali w ręce Męża 🙏🏼💙 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem przepiękny filmik z uroczystości zaślubin Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyens'a! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. -Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam. Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️ Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️ Bez odkładania na później. Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem. Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają. Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza ♥️‼️#lovemyfamily #wedding #happiness #eranowychkobiet

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Para postanowiła wziąć sekretny ślub! O wszystkim media i fani dowiedzieli się dopiero wtedy, gdy jeden z gości opublikował zdjęcie z ceremonii w sieci. Dopiero kilka dni później pojawiły się przepiękne zdjęcia z tego dnia, na instagramowym profilu projektantki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 

 

Więcej na temat Joanna Przetakiewcz
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11