Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedawno powiedzieli sobie skramentalne "tak"! Para trzymała wszystko w tajemnicy i o ich ślubie dowiedzieliśmy się dopiero wtedy, gdy jeden z gości opublikował zdjęcie z tej uroczystości w mediach społecznościowych. Teraz jednak możemy zobaczyć o wiele więcej na Instagramie Joanny Przetakiewicz, na którym pojawiły się przepiękne zdjęcia z tej wyjątkowej chwili. To był ślub jak z bajki! Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Zakochani Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują 10-lecie La Manii! Zabrali też psa 

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili zalegalizować swój związek. Jeszcze jakiś czas temu piękna projektantka mówiła, że sakramentalne "tak" powie Rooyensowi na początku października. Jednak jak się okazało, para wszystkich "wykiwała", a ich sekretny ślub odbył się wcześniej! Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy prawie do końca. O tej pięknej uroczystości dowiedzieliśmy się, gdy jeden z gości opublikował na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia.

Na fotografii nie mogliśmy jednak zobaczyć zbyt wiele, ale za to teraz - zdecydowanie tak! Właśnie na Instagramie Joanny Przetakiewicz pojawiły się pierwsze zdjęcia ze ślubu, na których możemy zobaczyć jak wspaniale została przygotowana ta uroczystość. Pod fotografiami pojawił się również wzruszający wpis projektantki. 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością.
Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. [...] Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę.
Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. [...] Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… Ślubuję być twoją żoną.
Być z tobą, przy tobie, dla ciebie,
RAZEM. NA ZAWSZE - napisała Jaonna Przetakiewicz.

Fani są pod ogromnym wrażeniem tego, jak wyglądała uroczystość, a także zachwycają się wspaniałą suknią ślubną Joanny Przetakiewicz. 

- Aaaaaa Alle pięknie! 🙌❤️❤️❤️Big Lo❤️e!

- Gratulacje.❤️ Przepiękna suknia pani Joanno 😍😍

- Pięknie, magicznie❤️❤️❤️ Wszystkiego Najlepszego 😍😍😍😘😘😘😘😘

- tak bardzo pięknie Państwo wyglądają i tak pęknie Pani napisała - o sukni nie wspomnę - najpiękniejsza jaką widziałam 💜 jeszcze więcej Miłości 💜 - piszą fani.

My również dołączamy się do gratulacji. Zobaczcie zatem, jak wyglądał ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyens'a. Nie możemy oderwać wzroku od tych zdjęć! (Aby zobaczyć kolejną fotografię, kliknij strzałkę w prawo) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Para jest w szczęśliwym związku już od kilku lat. Joanna i Rinke postanowili jednak wziąć swój ślub w sekrecie. Dopiero teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości. Jeszcze raz gratulujemy! 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na 10-leciu La Mania
AKPA fot. Mieszko Piętka

 

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03