Joanna Przetakiewicz zaskoczyła swoim wyznaniem w najnowszym wywiadzie! Bizneswoman, o której zrobiło się bardzo głośno kiedy związała się z Janem Kulczykiem, przed kamerą szczerze przyznała, że to ona była powodem rozstania miliardera z żoną, Grażyną Kulczyk. Joanna Przetakiewicz opowiedziała, jakie emocje jej wówczas towarzyszyły i jak wyglądała jej rozmowa z Grażyną Kulczyk po śmierci Jana Kulczyka.

Reklama

Joanna Przetakiewicz szczerze o rozbiciu rodziny Kulczyków

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk przez kilka lat tworzyli szczęśliwy związek. Zanim jednak miliarder związał się z bizneswoman wcześniej był męzem z Grażyny Kulczyk, z którą miał dwójkę dzieci: Dominikę i Sebastiana. Teraz Joanna Przetakiewicz w rozmowie z portalem Pudelek.pl po raz pierwszy publicznie przyznała, że to właśnie ona była powodem rozbicia rodziny Kulczyków. Właścicielka marki La Mania zdradziła, że to przez nią Jan Kulczyk rozwiódł się z żoną.

Umówmy się, że to była sytuacja szalenie trudna i przykra. Bo prawdą jest, i nie mam co tu oszukiwać czy opowiadać bajek, prawdą jest, że to z mojego powodu tak się stało (...). Ja nie mam zamiaru tutaj udawać świętej i opowiadać, że tak się stało, a to w ogóle nie jest moja wina i to się stało bez mojego udziału. Nie- zdradziła w wywiadzie dla portalu Pudelek.pl.

Zobacz także: Anna Lewandowska szaleje na meczu Roberta Lewandowskiego z Joanną Przetakiewicz

VIPHOTO/EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że miała wyrzuty sumienia przez to, że rozbiła rodzinę Jana Kulczyka.

To była bardzo trudna i skomplikowana sytuacja, ale, co chcę powiedzieć, to była wielka miłość z mojej strony, że ona gdzieś, mimo wszystko, była o wiele większa niż wyrzuty sumienia, które miałam. (...) Było mi przykro z powodu tej całej sytuacji (....). To jest rodzinna tragedia, mimo że dzieci były już bardzo dorosłe- powiedziała w wywiadzie.

Zobacz także: Zadowolona Joanna Przetakiewicz przyłapana na sesji zdjęciowej. NOWE ZDJĘCIA PAPARAZZI

Zobacz także

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli parą przez dziesięć lat, jednak ich związek zakończył się rozstaniem. Bizneswoman nigdy nie ukrywała jednak, że pomimo rozstania, dalej przyjaźniła się z miliarderem. Niestety, w 2015 roku media obiegła smutna informacja o śmierci Jana Kulczyka. Teraz okazuje się, że w pierwszą rocznicę śmierci Grażyna Kulczyk zaprosiła Joannę Przetakiewicz na uroczystość upamiętniającą miliardera i to właśnie wtedy miały okazję szczerze porozmawiać o tym, co wydarzyło się w przeszłości. Okazuje się, że Grażyna Kulczyk wybaczyła Joannie Przetakiewicz.

Grażyna Kulczyk okazała się kobietą o niesamowitej klasie. Zostałam zaproszona na pierwszą rocznicę śmierci Jana przez Dominikę i Grażynę. I to, co tam usłyszałam, nasze rozmowy, były tak nieprawdopodobnie szczere i wspierające, że ja wtedy zrozumiałam, dlaczego Jan tak długo był z Grażyną i dlaczego to jest tak wyjątkowa osoba- Joanna Przetakiewicz wyznała w wywiadzie dla Pudelek.pl.

Przypominamy, że dziś Joanna Przetakiewicz tworzy szczęśliwe małżeństwo z Rinke Rooyensem.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz wyjaśnia, że ślubu wcale nie było. Jak została więc żoną Kulczyka?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama