Joanna Przetakiewicz z Janem Kulczykiem
TRICOLORS/EAST NEWS/PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA/East News
Newsy

Joanna Przetakiewicz pierwszy raz o rozbiciu rodziny Kulczyków: "Nie mam zamiaru udawać świętej"

Joanna Przetakiewicz w wywiadzie przyznała, że to ona była powodem rozstania Jana Kulczyka z żoną. Bizneswoman opowiedziała o szczerej rozmowie z Grażyną Kulczyk.

Joanna Przetakiewicz zaskoczyła swoim wyznaniem w najnowszym wywiadzie! Bizneswoman, o której zrobiło się bardzo głośno kiedy związała się z Janem Kulczykiem, przed kamerą szczerze przyznała, że to ona była powodem rozstania miliardera z żoną, Grażyną Kulczyk. Joanna Przetakiewicz opowiedziała, jakie emocje jej wówczas towarzyszyły i jak wyglądała jej rozmowa z Grażyną Kulczyk po śmierci Jana Kulczyka. 

Dziś pierwsza rocznica śmierci Kulczyka. Monika Olejnik, Hanna Lis... Z kim jeszcze się przyjaźnił?

Joanna Przetakiewicz szczerze o rozbiciu rodziny Kulczyków

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk przez kilka lat tworzyli szczęśliwy związek. Zanim jednak miliarder związał się z bizneswoman wcześniej był męzem z Grażyny Kulczyk, z którą miał dwójkę dzieci: Dominikę i Sebastiana. Teraz Joanna Przetakiewicz w rozmowie z portalem Pudelek.pl po raz pierwszy publicznie przyznała, że to właśnie ona była powodem rozbicia rodziny Kulczyków. Właścicielka marki La Mania zdradziła, że to przez nią Jan Kulczyk rozwiódł się z żoną. 

Umówmy się, że to była sytuacja szalenie trudna i przykra. Bo prawdą jest, i nie mam co tu oszukiwać czy opowiadać bajek, prawdą jest, że to z mojego powodu tak się stało (...). Ja nie mam zamiaru tutaj udawać świętej i opowiadać, że tak się stało, a to w ogóle nie jest moja wina i to się stało bez mojego udziału. Nie- zdradziła w wywiadzie dla portalu Pudelek.pl.

Zobacz także: Anna Lewandowska szaleje na meczu Roberta Lewandowskiego z Joanną Przetakiewicz

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz
VIPHOTO/EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że miała wyrzuty sumienia przez to, że rozbiła rodzinę Jana Kulczyka. 

To była bardzo trudna i skomplikowana sytuacja, ale, co chcę powiedzieć, to była wielka miłość z mojej strony, że ona gdzieś, mimo wszystko, była o wiele większa niż wyrzuty sumienia, które miałam. (...) Było mi przykro z powodu tej całej sytuacji (....). To jest rodzinna tragedia, mimo że dzieci były już bardzo dorosłe- powiedziała w wywiadzie. 

Zobacz także: Zadowolona Joanna Przetakiewicz przyłapana na sesji zdjęciowej. NOWE ZDJĘCIA PAPARAZZI

Joanna Przetakiewicz schodzi po schodach w czarnej stylizacji

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli parą przez dziesięć lat, jednak ich związek zakończył się rozstaniem. Bizneswoman nigdy nie ukrywała jednak, że pomimo rozstania, dalej przyjaźniła się z miliarderem. Niestety, w 2015 roku media obiegła smutna informacja o śmierci Jana Kulczyka. Teraz okazuje się, że w pierwszą rocznicę śmierci Grażyna Kulczyk zaprosiła Joannę Przetakiewicz na uroczystość upamiętniającą miliardera i to właśnie wtedy miały okazję szczerze porozmawiać o tym, co wydarzyło się w przeszłości. Okazuje się, że Grażyna Kulczyk wybaczyła Joannie Przetakiewicz.

Grażyna Kulczyk okazała się kobietą o niesamowitej klasie. Zostałam zaproszona na pierwszą rocznicę śmierci Jana przez Dominikę i Grażynę. I to, co tam usłyszałam, nasze rozmowy, były tak nieprawdopodobnie szczere i wspierające, że ja wtedy zrozumiałam, dlaczego Jan tak długo był z Grażyną i dlaczego to jest tak wyjątkowa osoba- Joanna Przetakiewicz wyznała w wywiadzie dla Pudelek.pl.

Przypominamy, że dziś Joanna Przetakiewicz tworzy szczęśliwe małżeństwo z Rinke Rooyensem.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz wyjaśnia, że ślubu wcale nie było. Jak została więc żoną Kulczyka?

Joanna Przetakiewicz z drogą torebką

 

Joanna Przetakiewicz z Janem Kulczykiem
PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ East News/ VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Joanna Przetakiewicz skomentowała teorię, że Jan Kulczyk żyje: "Myślą, że może to zostało sfingowane"
Jan Kulczyk zmarł ponad 7 lat temu, ale tuż po jego śmierci niektórzy internauci zaczęli tworzyć teorie, że milioner wciąż żyje. Teraz Joanna Przetakiewicz zabrała głos w tej sprawie.

Joanna Przetakiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego skomentowała śmierć Jana Kulczyka i odniosła się do szokującej teorii internautów, którzy uważają, że jej były partner wciąż żyje. Bizneswoman w rozmowie z prowadzącym show TVN przyznała, że już wiele razy słyszała tego typu komentarze. Dlaczego jej zdaniem niektórzy nie wierzą w śmierć Jana Kulczyka? Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk bardzo długo tworzyli szczęśliwy związek, jednak po 10 wspólnie spędzonych latach, para podjęła decyzję o rozstaniu. Ostatnio Joanna Przetakiewicz przyznała, że to ona była powodem rozwodu Jana Kulczyka z żoną , Grażyną Kulczyk. Niestety, w 2015 roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci milionera. Odejście Jana Kulczyka wstrząsnęło Joanną Przetakiewicz, która po rozstaniu dalej przyjaźniła się z byłym partnerem. Co ciekawe, po śmierci biznesmena zaczęły pojawiać się zaskakujące teorie spiskowe, według których milioner wciąż żyje. Teraz Joanna Przetakiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego zdradziła, dlaczego jej zdaniem niektóre osoby nie wierzą w śmierć Jana Kulczyka. Słyszę to ciągle. Może to jest tak, że tęsknimy za osobowościami, których jest coraz mniej, tęsknimy za ludźmi, którzy bardzo dużo dobrego wnieśli do publicznego życia, kulturalnego życia, biznesowego życia. Może też jest tak, że wszystkim się wydawało, że Jan jest tak bogaty i w zasadzie mógł sobie kupić każdy szpital w Stanach Zjednoczonych to, czemu zmarł tak nieprzewidywalną, dziwną i niepotrzebną śmiercią. Myślą, że może to zostało sfingowane- Joanna Przetakiewicz powiedziała w programie TVN. Zobacz także:  Joanna Przetakiewicz wyjaśnia, że ślubu wcale nie było. Jak została więc żoną Kulczyka? Joanna Przetakiewicz zdementowała wszystkie toerie spiskowe w sprawie śmierci Jana Kulczyka....

Grażyna Kulczyk w czarnej sukience
East News
Newsy
Grażyna Kulczyk sprzedała słynny Stary Browar! Kwota może powalić...
Grażyna Kulczyk sprzedała słynny Stary Browar! Kwota może powalić...

Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar nie należy już do Grażyny Kulczyk ! Była żona zmarłego miliardera Jana Kulczyka sprzedała nieruchomość za ogromne pieniądze - około 290 mln euro! Bizneswoman podkreślała, że nie była to dla niej łatwa decyzja, jednak cieszy się, że obiekt trafił w dobre ręce. Nowym właścicielem jest fundusz Deutsche Asset & Wealth Management (Deutsche AWM). W Starym Browarze stworzyliśmy jedno z najbardziej niezwykłych centrów handlu w tej części Europy. Jednocześnie wspólnie z Fundacją Art Stations przez te lata zorganizowaliśmy setki wydarzeń kulturalnych, w których udział wzięły dziesiątki tysięcy poznaniaków i gości z całej Polski i świata. Jestem dumna, że zrobiliśmy to tu, w Poznaniu, dokładając swoją cegiełkę do rozwoju miasta - cytuje Grażynę Kulczyk TVN24 Biznes i Świat. Stary Browar to jedna z najbardziej rozpoznawanych budowli w Poznaniu. Obiekt ma powierzchnię 47 tys. m kw., a co roku odwiedza go 10 milionów osób.   Zobacz też: Jan Kulczyk był jej mężem przez 33 lata. Kim jest Grażyna Kulczyk?   Grażyna Kulczyk sprzedała Stary Browar   Obecnie w rankingu najbogatszych Polek pierwsze miejsce zajmuje Dominika Kulczyk - córka Grażyny i Jana Kulczyków

ONS
Newsy
Wzruszające słowa Joanny Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka "Nie wierzę, że to już rok..."
Wzruszające słowa Joanny Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka "Nie wierzę, że to już rok..."

Trudno w to uwierzyć, ale od śmierci Jana Kulczyka minął już rok! Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku w klinice w Wiedniu. Dla wszystkich był to ogromny szok. I chociaż już tyle czasu minęło od jego śmierci, nadal nie milkną echa teorii spiskowych - niektórzy twierdzą,  że Kulczyk tak naprawdę żyje ...   Joanna Przetakiewicz, partnerka Jana Kulczyka, bardzo przeżyła śmierć swojego partnera, z którym związana była od 2005 roku. Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, bo jak mówiła sama Przetakiewicz , "żadna umowa nie jest gwarancją szczęścia". Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka wspomina go na swoim profilu na Instagramie. Nie mogę uwierzyć, że minął już rok. Niech aniołowie trzymają cię pod swoimi skrzydłami - napisała pod fotografią na Instagramie Joanna Przetakiewicz. Fani Joanny Przetakiewicz również nie mogą ukryć wzruszenia i wspierają Przetakiewicz po wielkiej stracie. Pod zdjęciem na jej profilu pojawiło się wiele komentarzy. Czasem mówią , że nie ma ludzi niezastąpionych akurat w tym przypadku uważam , że nikt nie jest w stanie zastąpić takiego człowieka/mentora.   Kochał Panią całym sercem...o takiej miłości pamięta sie całe zycie ale żyć trzeba i iść do przodu   Podziwiam Panią. Jak żyć po stracie kogoś bliskiego i wyjątkowego . Rok temu na pogrzebie Jana Kulczyka żegnały go tłumy . Pamięć o nim z pewnością zostanie w ich sercach.   Zobacz: Jan Kulczyk był jej mężem przez 33 lata. Kim jest Grażyna Kulczyk?   Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka.   Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk często pojawiali się razem na imprezach.   Poznali się w 2005 roku.

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik