W środowy wieczór w warszawskim Soho Factory odbył się pokaz marki Joanny Przetakiewicz, La Manii. Na imprezie pojawiło się sporo gwiazd, które przyszły zobaczyć propozycje projektantki na wiosnę i lato 2015. Nie mogło zabraknąć Anji Rubik, która specjalnie na pokaz przyjechała z Częstochowy od rodziców. Zobacz: Hilfiger wspierał Przetakiewicz przed pokazem. Pokazała sms od projektanta

Po fantastycznym show zapytaliśmy gwiazdy za co kochają ubrania zaprojektowane przez La Manię. Co ciekawe, większość odpowiedzi była zaskakująco podobna, a to chyba oznacza, że jurorka "Project Runway" osiągnęła swój cel. Gwiazdy pokochały markę przede wszystkim za ponadczasowość i elegancję:

Marcin Tyszka: Ja przede wszystkim kocham Joannę za to, że stworzyła coś od zera. To jest marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Joanna poza tym, że ma super zmysł estetyczny to jest też bizneswomen i dlatego postanowiła zebrać to wszystko do kupy i stworzyć i kolekcję, która jest światowa, i imprezę, która jest na światowym poziomie. 

Kamila Szczawińska: Kocham La Manię za elegancję, za kobiecość, za konsekwencję, że La Mania jest odróżnialna od innych, że jesteśmy w stanie poznać, że to ubranie to jest właśnie La Mania.

Anja Rubik: Za minimalizm i za perfekcyjną konstrukcję. 
 

Jeszcze raz gratulujemy sukcesów.

Zobacz: Przetakiewicz w czerni rozchwytywana przez gwiazdy po pokazie La Manii. Gratulacje złożyli wszyscyGwiazdy na ostatnim pokazie La Manii: