Joanna Przetakiewicz

"Jest szczęśliwa z Rinke Rooyensem" - mówią przyjaciele o nowym związku Joanny Przetakiewicz!

Joanna Przetakiewicz

 

Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością – do Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa ten opis pasuje idealnie. O tym, że dyrektor kreatywna marki La Mania spotyka się ze znanym producentem, plotkowano już dwa miesiące temu. Jednak wszystkie szczegóły były utrzymane w niespotykanej jak na nich dyskrecji. Joannę i Rinkego zdradziły dopiero zdjęcia, które ukazały się pod koniec maja na jednym z portali. Paparazzi namierzyli parę na randce w Londynie. Jak czytamy w najnowszym magazynie „Flesz" para nie chce niczego komentować, bo ich znajomość jest jeszcze zbyt „świeża”, ale na tyle poważna, że nie chcą zapeszyć. 

 

Są razem bardzo szczęśliwi. Żal byłoby to zepsuć. Mają tego świadomość, bo dzięki poprzednim związkom są już mądrzejsi – zdradza „Fleszowi” przyjaciółka pary.

 

Wygląda więc na to, że trafili na siebie w dobrym momencie.

 

Rinke potrzebował dojrzałej kobiety, która zaakceptuje to, jaki jest. Wbrew pozorom prywatnie jest zupełnie inny niż w biznesie. To wrażliwiec, który potrzebuje dużo ciepła – mówi we „Fleszu"  jego znajoma.

A Joanna? Ponoć zakochała się w jego „mind blow” (z ang. uwolnionym umyśle) i nie spodziewała się, że jeszcze ktoś może jej tak zawrócić w głowie. Razem na pewno się nie nudzą. Więcej o tym, jak wyglądała przeszłość obojga czytaj w najnowszym numerze „Flesza".

 

Zobacz: Hanna Lis zamieszkała u Joanny Przetakiewicz?! "Może to kwestia zaawansowanego wieku..."

 

Joanna Przetakiewicz była przez kilka lat partnerką Jana Kulczyka.

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
ONS.pl

Rinke Rooyens spotykał się dwa lata temu z Katarzyną Wołejnio.

Katarzyna Wołejnio w czarnej sukni

 

Więcej - w nowym Fleszu!

Flesz: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00