Joanna Opozda cieszy się zainteresowaniem internautów, a na Instagramie obserwuje ją już blisko 700 tys. osób. Jako influencerka prężnie dobiera korzystne dla niej współprace i nie inaczej stało się tym razem. Aktorka postanowiła z jednym z biur podróży zorganizować wspólny, zagraniczny wyjazd. Trzeba za niego jednak sporo zapłacić.

Reklama

Wyjazd z Joanną Opozdą

Ostatni rok nie był najszczęśliwszy dla Joanny Opozdy. Zdradzona przez Antoniego Królikowskiego aktorka musi samotnie wychowywać syna i nieustannie martwić się o przyszłość, ponieważ jej - jeszcze - mąż nie wypłaca alimentów. Nic dziwnego, że artystka prężnie działa na Instagramie i angażuje się w różne współprace. Tym razem jednak nie reklamuje kosmetyków ani ubrań, a wspólny wyjazd do Azji.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Joanna Opozda chce jak najszybciej rozwieść się z Antonim Królikowskim. Podjęła ważną decyzję

Aktorka poinformowała w mediach społecznościowych, że połączyła siły z jednym z biur podróży i zaoferowała swoim obserwatorkom wyjazd na Bali. Jak wyjawiła, panie, które zdecydują się na wspólną wyprawę, będą mogły zobaczyć m.in. Monkey Forest, tarasy ryżowe, wodospad Sekumpul czy świątynię Ulub Danu. Joanna Opozda z kolei, jako osoba promująca wyjazd i "największa atrakcja", będzie mogła liczyć na spore wynagrodzenie i oczywiście darmowe wakacje.

- Odkryj niesamowite Bali razem ze mną. Podróże pozwalają odkryć nowe miejsca, poznać odmienne kultury, uczą nas nowych doświadczeń, a wspomnienia z wypraw pozostają razem z nami na całe życie! Bali to cudowna wyspa, która kryje w sobie dziką egzotyczną naturę, przepiękną plażę i wspaniałych ludzi - zachęcała Joanna Opozda na swoim Instastory.

Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Karolina Pisarek i Joanna Opozda niczym prawdziwe Barbie na premierze głośnego filmu

Zobacz także

Za wyjazd zaplanowany w terminie 18-29 listopada 2023 roku należy zapłacić aż 1790 dolarów, czyli około 7146 złotych. W cenę wliczony jest m.in. transfer z lotniska, zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju czy śniadania i obiadokolacje. Płatność nie obejmuje jednak biletów lotniczych, które są największym wydatkiem. Jak podawał "Shownews", w podanych terminach lot z Warszawy do miejsca docelowego i lot powrotny kosztują od około 5 tys. do 6 tys. złotych - w zależności od wybranych linii lotniczych. Dodatkowo płatna jest również wiza (35 dolarów, czyli około 140 złotych) oraz wycieczki fakultatywne. Oznacza to, że za wyjazd trzeba zapłacić około 13 tysięcy złotych. Warto dodać, że to niezwykle wygórowana cena, biorąc pod uwagę fakt, że w większej części wyspy jest zdecydowanie taniej, niż w Polsce.

Reklama

Chcielibyście się wybrać w podróż z Joanną Opozdą?

Instagram/@asiaopozda
Reklama
Reklama
Reklama