Dla każdej młodej mamy, wyjście z domu na kilka godzin jest jak święto. Dla Joanny Opozdy również! Niedawno aktorka pojawiła się w centrum Warszawy na otwarciu popularnego butiku i zachwyciła wszystkich swoją nietuzinkową stylizację. Jak przebiegły przygotowania do wydarzenia i w jakim towarzystwie bawiła się aktorka?

Reklama

Joanna Opozda na otwarciu butiku Philippa Pleina

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie życie Joanny Opozdy nie należało do najłatwiejszych - wszystko za sprawą jej prywatnych dramatów. Aktorka rozstała się z Antonim Królikowskim tuż po porodzie, a teraz samotnie wychowuje syna Vincenta. Joanna Opozda wyznała niedawno, że to ona jest żywicielem rodziny, dlatego szybko po porodzie musiała wrócić do pracy zawodowej. Nie da się także ukryć, że obecnie jej życie obraca się głównie wokół małego Vincenta. Młoda mama nie ma dobrych stosunków z ojcem swojego syna - w ostatni czasie internet obiegły fotografie, sugerujące, że Antoni Królikowski miał problem z odwiedzeniem swojego syna. Gdy przyjechał pod blok aktorki, okazało się, że Joanny i Vincenta nie ma w mieszkaniu. Tego dnia Joanna Opozda świętowała swój pierwszy Dzień Matki, ale poza Warszawą. Teraz z kolei przyszedł czas na publiczne wyjścia - to duże wydarzenie dla młodej mamy, ponieważ nie często może sobie pozwolić na czas dla siebie. Tym razem zjawiła się na otwarciu pierwszego butiku Philippa Pleina w Polsce!

Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Małe królestwa dzieci gwiazd! Tak wyglądają pokoje m.in. syna Opozdy, córki Halejcio czy syna Rozenek

Joanna Opozda: przygotowanie do eventu

Bez wątpienia to wyjście na salony było dla Joanny Opozdy wielkim wydarzeniem. W przygotowaniach pomagał jej sztab fachowców - profesjonalny makijażysta oraz fryzjer. Panowie pomogli nawet w prasowaniu sukienki aktorki, a następnie wspólnie udali się na event. Trzeba przyznać, że aktorka tryskała energią, a humor jej dopisywał. Na otwarciu butiku nie zabrakło znanych i lubianych, w których towarzystwie bawiła się aktorka - poza samym zainteresowanym, Philippem Pleinem była to m.in. Anna Wendzikowska.

Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Antoni Królikowski będzie walczył o spotkania z synem? "Nie może się porozumieć z Joanną"

Reklama
Zobacz także

Joanna Opozda: postawiła na mocny kolor

Uwagę zwróciła nietuzinkowa stylizacja Joanny Opozdy! Aktorka postawiła na mocny look i równie mocny kolor. Zdecydowała się na kimono w odcieniu fuksji, które idealnie podkreśliło jej słowiańską urodę - blond włosy i niebieskie oczy. Strój wyeksponował również jej zgrabne nogi. Dopełnieniem stylizacji są dodatki - bardzo modne w tym sezonie przezroczyste szpilki i futurystyczna torebka. Trzeba przyznać, że aktorka zadbała o każdy szczegół - kok na głowie idealnie komponuje się ze stylizacją, natomiast naturalny makijaż dodał jej lekkości i świeżości. Jedna z pierwszych imprez, po urodzeniu Vincenta, zdecydowanie może być uznana za udaną!

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama